Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 15 grudnia 2020 
    

EA przejęło firmę Codemasters


Autor: Wedelek | 05:30
(1)
Jeszcze do niedawna wydawało się, że Take Two stanie się nowym właścicielem Codemasters, ale niespodziewanie gigantowi przeszkodziła w tym konkurencja w postaci Electronic Arts. Elektronicy przekonali do siebie dewelopera z Warwickshire w najprostszy z możliwych sposobów – oferując więcej pieniędzy. Mówimy o dość sporej różnicy, bo Take Two wyłożył na stół niespełna miliard dolarów, natomiast EA zaproponowało 1,2-miliarda dolarów. Tym samym kochani przez wszystkich elektronicy stali się właścicielami takich marek jak Colin McRae Rally, Micro Machines, Grid, F1 czy Dirt.

Biorąc pod uwagę, że EA ma też w swojej ofercie Project Cars, Need for Speed i Burnout, to właśnie wyrosła nam prawdziwa potęga w dziedzinie gier wyścigowych, który to rynek Elektronicy z pewnością spróbują zdominować. Ogłoszona transakcja to przy okazji świetna wiadomość dla posiadaczy konsol z rodziny Xbox i PCtów - dzięki partnerstwie zawartym z Microsoftem EA Play jest od niedawna częścią Xbox Game Passa.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Widziałem taki mem na kwejku (autor: APC-74 | data: 16/12/20 | godz.: 19:28)
    https://i1.kwejk.pl/...020/12/LhsAHIdkbILmzW69.jpg

    I obawiam się, że to może być proroctwo... :\


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.