Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 18 grudnia 2020 
    

Strategie IoT - co to jest i na czym polega?


Autor: materiały partnera | 05:10
(2)
Internet of Things, czyli Internet Rzeczy to liczba połączonych urządzeń, która przekracza kilkukrotnie liczbę wszystkich mieszkańców na naszej planecie. Możesz więc sobie wyobrazić, jaką moc oferuje. Co ciekawe, liczba ta ciągle wzrasta, więc możesz się spodziewać jeszcze większych możliwości. Czym tak naprawdę jest Internet Rzeczy i na czym polegają strategie IoT? Sprawdź!


Komputery, laptopy, telefony - wszystkie urządzenia, które mają dostęp do internetu i z niego korzystają mogą zaliczać się do Internet of Things. Przekonaj się jednak, czym on tak naprawdę jest i kiedy warto z niego korzystać. IoT - komunikacja na najwyższym i najnowocześniejszym poziomie! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat sprawdź usługi IoT, jakie na Ciebie czekają.


Internet Rzeczy - czym tak naprawdę jest?


Wszystkie urządzenia korzystające z internetu są ze sobą w jakiś sposób połączone. Tym właśnie jest Internet of Things. Jak możesz się domyślać, dostęp do niego ma więc każdy, ale nie każdy korzysta z jego dobrodziejstw. Przecież kilkadziesiąt miliardów urządzeń to ogrom możliwości na przykład w sprzedaży. Stąd IoT Telekomunikacja - usługi stworzone po to, aby z pomocą Internetu Rzeczy możliwa była sprzedaż w Twojej firmie. To wszystko jest jednak możliwe tylko i wyłącznie przy odpowiedniej strategii, która łączy ze sobą platformy i urządzenia z zasobami, czyli siecią, danymi i operacjami IoT.  Umożliwia to Comarch IoT Solutions. Strategie IoT przy użyciu platform Comarch to skuteczność i szybkość sprzedaży! Chcesz wiedzieć, jak działa Telecom IoT i co oferuje? Czytaj dalej!


Strategie IoT - co umożliwiają?


Pierwszą zaletą strategii IoT jest możliwość łączenia i sprzedaży usług telekomunikacyjnych IoT. Możliwość naliczania opłat za korzystanie przez klienta z IoT w czasie rzeczywistym, błyskawiczną reakcję na nieprawidłowości w działaniu urządzeń IoT, czy wsparcie w procesie zamawiania i docieranie z usługami do każdej grupy klientów. To tylko kilka zalet, jakie czekają na Ciebie po wybraniu IoT Telco na platformie Comarch. Co ciekawe, to wszystko dzieje się automatycznie, praktycznie bez Twojej ingerencji. Ty możesz skupić się na zupełnie czymś innym! Zarządzaj klientami i partnerami, używaj nowoczesnych narzędzi, twórz rachunki, czy katalogi usług IoT. Wszystko na prostych, przejrzystych zasadach. Strategie IoT i sam Internet Rzeczy to przyszłość, z której dobrodziejstw możesz korzystać już teraz.(zdjęcie) Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. debilne pole tematu (autor: henrix343 | data: 21/12/20 | godz.: 23:17)
    comarch i jego chmura :) ahheheheheha pozostaje zyczyc powodzenia w lapaniu frajerow.

  2. debilne pole tematu (autor: Remek | data: 23/12/20 | godz.: 02:22)
    A testowałeś?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.