Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 30 grudnia 2020 
    

Nieoficjalna specyfikacja mobilnych RTXów 3000


Autor: Wedelek | źródło: VideoCardZ | 21:07
(1)
Kilkanaście godzin temu jeden z producentów laptopów opublikował na swojej stronie listę nowych modeli, wyposażonych w karty graficzne Nvidii z serii GeForce RTX 3000. Informacja znikła tak szybko, jak się pojawiła, ale to wystarczyło, byśmy poznali częściową specyfikację nowych układów. Wkrótce potem do sieci trafiły kolejne szczegóły. Tym razem nieoficjalnie. Ich zestawienie przygotował dla nas portal VideoCardZ, który jak zwykle posłużył się w tym celu bardzo wygodną tabelką. Znajdziecie ją w dalszej części newsa. Wieść niesie, że debiut mobilnych Ampere nastąpi 12 stycznia na specjalnie w tym celu zorganizowanej konferencji online.

Jak zwykle od razu zostaną nam pokazane różne wersje tych samych modeli z innymi wskaźnikami TDP/TGP. W tym przypadku mówimy o Max-P i Max-Q. Te pierwsze będą wydajniejsze - mówi nam o tym wyższy współczynnik TGP, a Max-Q będą dedykowane bardziej energooszczędnym laptopom.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ............. (autor: madsheep | data: 31/12/20 | godz.: 17:07)
    na mój nos różnica między 2080 max-q a 3080 max-q to będzie max 5%

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.