Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 11 lutego 2021 
    

Metro: Last Light, Halcyon 6 i For the King za darmo od Epic Game Store


Autor: Wedelek | źródło: Epic Store | 05:02
(1)
Dziś do godziny 17:00 możecie przypisać do swojego konta w serwisie Epic Game Store dwie wysoko oceniane produkcje. Pierwsza z nich to For the King – gra łącząca elementy z gatunku roguelike z klasyczną strategią, turowym systemem walki oraz proceduralnie generowanymi mapami. Osoby, nie przepadające za taką formą eklektyzmu mogą z kolei przypisać do swojego konta Metro: Last Light. Gra powstała na podstawie cyklu książek napisanych przez Dmitrija Głuchowskiego i jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części, zatytułowanej 2033. Wcielimy się w niej w rolę Artema, który znów musi ratować przed zagładą moskiewskie metro - jedną z ostatnich ostoi ludzkości po globalnej wojnie nuklearnej.

Po 17-tej miejsce obu produkcji zastąpi Halcyon 6 Starbase Commander – strategia turowa z elementami RPG i oprawą utrzymaną w stylu retro. Akcja rozgrywa się tu w proceduralnie generowanej galaktyce, opanowanej przez zagrażających ziemi obcych. Naszym zadaniem jest oczywiście powstrzymanie ich zakusów, w czym pomoże nam posiadana stacja kosmiczna wraz z rozlicznymi statkami i maszynami bojowymi. Oczywiście jak na dobrą strategię przystało oprócz rozwiązań siłowych będziemy też mieć do dyspozycji rozbudowany system dyplomacji. Twórcy obiecują, że większość zadań pobocznych, w których bierzemy udział jest dobierana na podstawie naszych wyborów i stopnia rozwoju, co ma urozmaicać całą rozgrywkę.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. debilne pole tematu (autor: henrix343 | data: 12/02/21 | godz.: 18:10)
    metro juz tam bylo chyba 3 razy - mogli by stale je trzymac do pobrania za darmo.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.