Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 11 marca 2021 
    

Denovo będzie walczyć z oszustami na PS5


Autor: Wedelek | źródło: WCCFTech | 05:01
(2)
Reinhard Blaukovitsch z Denovo ogłosił, że firma nawiązała bliską współpracę z Sony. Na jej mocy deweloperzy tworzący gry na platformę Play Station będą mogli implementować w swoich tytułach rozwiązania zapobiegające oszustwom. Będą one dostępne w ramach programu PlayStation 5 Tools and Middleware, którego zadaniem jest piętnowanie graczy działających nieczysto i instalujących nieautoryzowane oprogramowanie modyfikujące rozgrywkę. Chodzi np. o popularne boty automatycznie namierzające przeciwników czy zmieniające sposób wyświetlania sceny. Jest to prawdziwe utrapienie, szczególnie w grach nastawionych na rozgrywkę wieloosobową, gdzie oszuści potrafią całkowicie zrujnować przyjemność z gry.

Jeśli chodzi o Denovo, to firma ma bardzo duże doświadczenie w kwestii zabezpieczania gier przed ich modyfikowaniem i kopiowaniem, a jej systemy DRM przez lata skutecznie redukowały skalę piractwa na PCtach. Oczywiście również one nie są idealne i z biegiem czasu były łamane, ale za każdym razem firma szybko reagowała udostępniając nową, jeszcze lepszą ich wersję. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dostępne na PS5 rozwiązania będą co najmniej tak dobre jak zabezpieczenia antypirackie Denovo.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. To jest walka z wiatrakami (autor: Remek | data: 11/03/21 | godz.: 10:13)
    albo markowanie działań. OD lat nic się nie zmienia.. Pamiętam słynne punkbustery w CoD. Pic na wodę.

  2. Battlefield 5 (autor: Mario2k | data: 11/03/21 | godz.: 13:55)
    W BF5 day One był już smartaimbot do kupienia ,na 90% ktoś z Dice dorabia na boku i śle co potrzebne by Coderzy z iwantcheat.net mogli wykonać swoją ciężką pracę.

    Cheaty do gier w samej Europie to setki tysięcy euro rocznie zarobku ciężko będzie to zablokować .


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.