Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 7 kwietnia 2021 
    

Tales of the Neon Sea i druga część 3 out of 10 za darmo od Epica


Autor: Wedelek | źródło: Epic Store | 17:01
(1)
W mijającym tygodniu otrzymaliśmy od Epica niewielką grę przygodową typu point-and-click o nazwie Tales of the Neon Sea. Jej akcja jest osadzona w cyberpunkowym mieście przyszłości zamieszkiwanym przez ludzi i roboty sterowane przez sztuczną inteligencję. Gracz wciela się tu w rolę tajemniczego detektywa, który próbuje rozwiązać zagadkę pewnego morderstwa. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam odkryć wiele ciekawych informacji dotyczących świata przedstawionego, a także lepiej poznać naszego protagonistę. Tales of the Neon Sea można będzie przypisać do konta Epic do jutra do godziny 17:00.

Potem jej miejsce zajmie inna przygodówka, a konkretnie 3 out of 10: Season Two. Jest to druga część serii przygód deweloperów z fikcyjnego studia Shovelworks, których celem jest stworzenie gry komputerowej, która nie byłaby kompletną porażką – czytaj byłaby oceniona wyżej niż tytułowe 3 na 10. Ta nietuzinkowa produkcja stanowi połączenie niecodziennych gagów i minigierek, a jej najważniejszym elementem jest wciągająca i zwariowana fabuła.

Obie produkcje znajdziecie TUTAJ. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a za tydzień ... (autor: KoJacek | data: 8/04/21 | godz.: 18:50)
    Deponia: The Complete Journey
    Ken Follett's The Pillars of the Earth
    The First Tree


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.