Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 14 kwietnia 2021 
    

Microsoft chce przejąć firmę Nuance Communications


Autor: Wedelek | źródło: różne | 05:01
(1)
Ptaszki ćwierkają, że Microsoft prowadzi rozmowy dotyczące ewentualnego przejęcia firmy Nuance Communications Inc. Szczegółów nie znamy, ale podobno na stole jest kwota przekraczająca 20 miliardów dolarów. Zlokalizowana w Massachusetts firma to jeden z wiodących podmiotów zajmujących się rozwojem systemów rozpoznawania mowy i tekstu, oraz syntezowania głosu. Ich technologie oparte o systemy sztucznej inteligencji są wykorzystywane przez wielu gigantów z branży, a także przez firmy z sektora opieki zdrowotnej.

W USA aż 77% szpitali korzysta z rozwiązań od Nuance, a jednymi z najczęściej wykorzystywanych są Dragon Ambient eXperience, Dragon Medical One, oraz PowerScribe One. Mówimy zatem o firmie, która działa z sukcesem na wielu różnych polach i z pewnością Microsoft potrafiłby zrobić z ich rozwiązań dobry użytek.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. A M$ (autor: OBoloG | data: 14/04/21 | godz.: 11:50)
    to nie ten od szczepionek na covid-a? Kolega mi poddał myśl że szczepionki na covid zostały opracowane tak szybko gdyż pracowała nad nimi sztuczna inteligencja a naukowcom z ich testami etc. zajęłoby to z 10 lat. Wobec czego a jeśli ktoś chciałby stworzyć najgorszego corona virusa na świecie, inteligentnego - mutującego, na którego nic nie działa to co by mu przyspieszyło prace nad takim wirusem???? pewnie AI potem puścić to w świat i sytuacja jak dzisiaj cały świat kupuje od jakichśfirm szczepionki, które niby chronią przed virusem a tu akuku virus V.2.0 na którego szczepionka nie działa ale ok. dana firma opracowuje nową szczepionkę która działa i znowu bajecznie na niej ktoś zarabia i co, akuku virus V.3.0 itd. itd.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.