Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 16 kwietnia 2021 
    

Apple zrezygnuje ze smartfonów iPhone Mini?


Autor: Zbyszek | źródło: Bloomberg | 07:34
iPhone 12 mini to jeden z bardziej ciekawych smartfonów w ofercie Apple. Urządzenie zbiera dość dobre opinie i jest często wyborem osób, które posiadały starszy kilkuletni iPhone, a zmieniając go na nowszy wolą zakupić urządzenie zbliżone rozmiarami do poprzednika. Część posiadaczy starszych iPhone decyduje się jednak na zakup 6-7 calowych "pełnowymiarowych" modeli, przez co sprzedaż iPhone 12 mini ma być coraz niższa. Według nieoficjalnych informacji, poziom sprzedaży iPhone 12 mini przestał w ostatnim czasie zadowalać kierownictwo Apple.

Informatorzy wskazują, że jeśli iPhone 13 mini, który zadebiutuje jesienią tego roku, również nie zdoła osiągnąć zaplanowanego poziomu sprzedaży, to będzie ostatnim telefonem Apple z serii mini.

Apple ma już być gotowe na taki scenariusz - aktualnie projektowana seria iPhone 14 ma obejmować 4 smartfony, a wszystkie z nich będą modelami z dużym ekranem. Na ten moment iPhone 14 mini nie jest jeszcze projektowany - prawdopodobnie jego ewentualny debiut zależy od tego, jak na rynku poradzi sobie nadchodzący iPhone 13 mini

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.