Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 21 kwietnia 2021 
    

Kolejna porcja darmowych gier od Epica


Autor: Wedelek | źródło: Epic Store | 05:01
(2)
Do jutra, do godziny 17:00 możecie przypisać do swojego konta w serwisie Epic Games Store aż trzy darmowe tytuły. Pierwszym z nich jest zwariowana przygodówka typu point-and-click o nazwie Deponia. Wcielamy się w niej w rolę Rufusa, młodego chłopaka zamieszkującego tytułową Deponię, czyli planetę-wysypisko z unoszącym się nad nią podniebnym miastem o nazwie Elizjum. Gdy pewnego dnia na powierzchnię planety trafia dziewczyna zamieszkująca owe podniebne miasto Rufus postanawia jej pomóc i tym samym samemu wkręcić się do Elizjum. Oczywiście zadanie do łatwych nie należy, ale bohater jest bardzo zdeterminowany.

Kolejną grą of Epica jest The Pillars of the Earth, a więc przygodówka oparta o bestseller Kena Follera o tym samym tytule. Gra opowiada o losach budowniczych katedry wznoszonej w XII wiecznej Anglii i w przeciwieństwie do Deponii jest utrzymana w poważnym, momentami posępnym klimacie.

Ostatnia z dostępnych gier to The First Tree, refleksyjna gra przygodowa w której śledzimy dwie przeplatające się ze sobą historie: lisa szukającego swojej zaginionej rodziny oraz skłóconych ze sobą ojca i syna, którzy usilnie próbują znaleźć nić porozumienia.


Jutro po 17-tej miejsce opisywanych produkcji zajmą dwie inne gry, a konkretnie Alien: Isolation oraz Hand of Fate 2. Pierwsza z nich to survival horror utrzymany w klimacie filmowego pierwowzoru. Po raz kolejny mamy do czynienia z grupką ludzi mających stawić czoło zagrożeniu jakim jest Xenomorf, przy czym na bezpośrednią konfrontację z tytułowym obcym jest narażona jedynie kierowana przez gracza Amanda. Jest to córka Ellen Ripley, która wraca na frachtowiec Nostromo celem odzyskania czarnej skrzynki i poznania prawdy o wydarzeniach z przeszłości. Oczywiście polujący na nią Xenomorf nie ułatwia zadania. Tym bardziej, że Amanda nie ma go jak zgładzić i jedyne co może zrobić, to unikać spotkania i odwracać uwagę monstrum w czym pomagają jej towarzysze przebywający na pobliskiej stacji kosmicznej.

Dużo większe pole do popisu gracz ma w Hand of Fate 2, czyli niecodziennej grze RPG w której kierujemy losem bohatera wybranego przez potężną istotę kierującą z za kulis losami świata. Rozdający, bo tak się ów byt nazywa wyznacza nam kolejne zadania losując je z talii posiadanych kart. Progres gracza jest tu symbolizowany przez pionek przesuwający się po polu gry nakreślonym przez rozgrywającego, a w zależności od pola i wylosowanych kart naszego protagonistę mogą czekać różnorakie wyzwania. Te są realizowane zarówno poprzez walkę jaki i różnej maści minigierki.

Wszystkie wymienione tytuły pobierzecie TUTAJ.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. A na PS Horizon Zero Dawn (autor: GULIwer | data: 21/04/21 | godz.: 08:56)
    https://www.gamerpower.com/...complete-edition-ps4

  2. Temat (autor: Pyniek1972 | data: 22/04/21 | godz.: 00:35)
    Alien: Isolation już raz było za darmochę na Epic Games Store.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.