Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 16 kwietnia 2021 
    

CPU-Z ze wstępną obsługą procesorów Alder Lake-S


Autor: Zbyszek | źródło: CPU-Z | 18:11
(1)
Wygląda na to, że premiera procesorów Intel Alder Lake-S może faktycznie nastąić w krótkim czasie po niedawnym debiucie Rocket Lake-S. Na stronach serwisu CPUID pojawiła się właśnie najnowsza wersja aplikacji CPU-Z służącej do monitorowania pracy oraz wyświetlania szczegółowych informacji na temat procesorów, płyt głównych i kart graficznych. W nowej wersji, oznaczonej numerkiem 1.96 dodano obsługę desktopowych procesorów z serii Cezanne (Ryzen 5000G), oraz wstępną obsługę procesorów Intel Alder Lake-S, które mają zadebiutować w tym roku.

Dodanie wstępnej obsługi oznacza, że wydawca CPU-Z jest już prawdopodobnie w posiadaniu próbek tych procesorów. Świadczy to o końcowym etapie prac nad nowymi CPU.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Cały czas... (autor: Majster | data: 9/05/21 | godz.: 11:00)
    Ja cały czas działam na sprzęcie LGA 775 i jakoś nie spieszy mi się do czegoś innego.

    Core 2 Quad Q9550:

    https://i.imgur.com/10tyutL.jpg

    To po prostu trwała platforma, obecnie nie ma nigdzie nowszych i tak porządnych na świecie. Znam przypadki z forum, gdzie współczesny nowy Ryzen wytrzymał tylko rok i zdechł. To jest oficjalna "wytrzymałość nowych komputerów". Pytam się - za co producenci biorą tyle kasy? To wszędobylskie, współczesne badziewie nie jest warte nawet psiego moczu lub "krowiego placka", a Oni pieniądze za to biorą. Ludzie proszę Was... nie dajcie się dłużej nabijać w butelkę.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.