Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 20 kwietnia 2021 
    

Drukarka etykietowa dla Alexy trafi latem do klientów


Autor: Wedelek | 05:01
(1)
Podczas wydarzenia Amazon’s Day 1 Edition mogliśmy zobaczyć kilka ciekawych konceptów stworzonych przez pracowników firmy założonej przez Jeffa Bezosa. Jeden z nich spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że zdecydowano się przejść z fazy prototypu do produkcji. Mowa o niewielkiej drukarce termicznej przystosowanej do wydruku tzw. „żółtych karteczek” (z ang. sticky notes) o nazwie Smart Sticky Note Printer. Jej niezwykłość polega na tym, że można ją podłączyć bezpośrednio do inteligentnego głośnika Alexa i tym samym wydawać polecenia wydruku za pomocą komend głosowych.

W założeniu etykieciara Amazona ma służyć do drukowania krótkich wiadomości, przypomnień, listów zakupów czy niewielkich gier słownych generowanych losowo przez asystenta Alexa. Z uwagi na dość małą grupę odbiorczą producent założył, że na początek zostanie wyprodukowana niewielka partia tych urządzeń, a jeśli pomysł się sprawdzi, to firma rozważy wytworzenie większej ich ilości.

Pomysł okazał się być na tyle ciekawy, że drukarki rozeszły się na przysłowiowym pniu i obecnie nie można ich już nigdzie kupić, a sam Amazon informuje, że tym, którym udało się to zrobić dostarczy je pomiędzy lipcem a sierpniem bieżącego roku.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a potem (autor: GULIwer | data: 20/04/21 | godz.: 13:05)
    stworzy aplikację przypominającą, aby wydrukować przypomnienie.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.