Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 21 kwietnia 2021 
    

Sony rozbuduje PlayStation Plus o nowe możliwości


Autor: Wedelek | źródło: Sony | 17:36
(1)
Phil Spencer wielokrotnie porównywał Game Passa do platformy Netflix sugerując, że taka forma dostępu do gier jest przyszłością branży. Dlatego też wielu fanów z niecierpliwością wyczekuje momentu gdy największy konkurent Microsoftu zaprezentuje swoją własną usługę subskrypcyjną, która byłaby konkurentem dla XGP. Sony tymczasem nie odnosi się specjalnie do tych głosów i po cichu pracuje nad nową usługą abonamentową powiązaną z marką PlayStation. Tyle tylko, że nie chodzi o subskrypcję gier, a wideo.

Jej istnienie ujawniła niedawno polska dywizja Sony Interactive Entertainment, zdradzając przy tym, jej nazwę - PlayStation Plus Video. Wiadomo, że nie będzie to zupełnie nowa funkcjonalność, a raczej cześć PlayStation Plus dostępna dla osób opłacających abonament PS+. Ogłoszenie jakie pojawiło się na polskiej stronie sugerowało uruchomienie nowego produktu już 22 kwietnia, a więc jutro. Docelowo usługa ta ma zastąpić oferowany na zachodzie sklep z filmami i serialami, którego zamknięcie zapowiedziano na koniec sierpnia. Powodem tej decyzji jest duża konkurencja ze strony Netflixa, HBO i Disneya, które sukcesywnie zabijają rynek wypożyczania i kupowania treści wideo.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: pwil2 | data: 21/04/21 | godz.: 23:11)
    Będzie można oglądać wszystkie prezentacje produktów Sony jakie się odbyły w ostatnim czasie ;-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.