Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 27 kwietnia 2021 
    

Fractal poszerza ofertę zasilaczy Ion o nowy Ion Gold


Autor: Redakcja | 09:25
(2)
Najnowszym dodatkiem do linii zasilaczy Ion Fractal Design jest Ion Gold. Zaprojektowany specjalnie dla każdego, kto szuka wysokiej jakości zasilacza w konkurencyjnej cenie, Ion Gold jest pełen możliwości. Posiada klasę sprawności 80PLUS Gold i oferuje dobre parametry elektryczne i cichą pracę w atrakcyjnym wzornictwie. Jest on w pełni modułowy i ma głębokość 150 mm, co pozwala na zredukowanie bałaganu w obudowie i łatwy montaż. Spokój zapewnia 7-letnia gwarancja i pełen pakiet zabezpieczeń elektrycznych.

Ta seria zasilaczy obsługuje najnowszy standard ATX 2.52 z poprawionym czasem uruchamiania i reakcją na obciążenia przejściowe. Konstrukcja DC-DC zapewnia bardziej precyzyjną moc elektryczną i pełną kompatybilność z nowoczesnymi komponentami. Wysokiej jakości japońskie kondensatory 105°C po stronie pierwotnej zapewniają niezawodność i trwałość. Wyposażony jest w duży wentylator Fractal Design Dynamic 140 mm ze sterowaniem zależnym od temperatury, dostosowany do zasilaczy z niską prędkością minimalną.Ceny detaliczne przedstawiają się następująco:
 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. W tej cenie (autor: ligand17 | data: 28/04/21 | godz.: 14:32)
    mógłby już być półpasywny.

  2. @1. (autor: pwil2 | data: 20/05/21 | godz.: 20:50)
    Dokładnie. W ten sposób można sobie radzić z terkoczącymi wiatrakami, bez dopłacania za kosmiczne konstrukcje.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.