Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 5 maja 2021 
    

Apple wprowadzi niebawem plan Music HiFi dla audiofili


Autor: Wedelek | 05:01
(1)
Kilka niezależnych od siebie źródeł twierdzi, że Apple przygotuje niebawem nowy plan dla audiofili dostępny w ramach subskrypcji usługi Music. Miałby on stanowić jakościową konkurencję dla Spotify i Deezera oferując dużo wyższą jakość dźwięku. Niektóre plotki sugerują przy tym, że usługa nazwana roboczo Music HiFi trafi na rynek wraz z kolejną generacją AirPodsów w bardzo okazyjnej cenie $9,99 miesięcznie. Szczerze powiedziawszy brzmi to dla mnie aż za dobrze i wydaje mi się, że raczej należy nastawiać się na wyższy abonament. Co innego w kwestii przygotowań do startu nowej usługi. Na to mamy akurat dość twarde przesłanki w postaci zmian odnalezionych w najnowszej becie systemu iOS 14.6.

Możemy z nich wyczytać, że Apple wprowadza do iPhoneów i iPadów wsparcie dla streamingu audio w bezstratnych jakościowo formatach, okraszając nową funkcję wsparciem dla Dolby Audio i Dolby Atmos. Reasumując coś wyraźnie jest na rzeczy.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: pwil2 | data: 7/05/21 | godz.: 23:13)
    Ale jak to?? Dolby Audio i Dolby Atmos? Tak po prostu? Żadnego 21-bit 55kHz? Retina Music? Retina Atmos?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.