Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 4 czerwca 2021 
    

Sony powołuje do życia studio deweloperskie Team Asobi


Autor: Wedelek | źródło: Sony | 05:32
Nicolas Doucet z Sony ogłosił na blogu PlayStation powołanie do życia nowego, w pełni niezależnego studia deweloperskiego o nazwie Team Asobi. Powstało ono na fundamentach grupy pracowników japońskiego giganta o tej samej nazwie, która do tej pory zajmowała się tworzeniem dem technologicznych prezentujących nowe rozwiązania zastosowane w konsolach Sony. Ich największe dzieła to Astro Bot oraz dostarczane wraz z konsolą PlayStation 5 Astros Playroom. Biorąc pod uwagę obecny dorobek tej grupy i jej nastawienie na promowanie nowych technologii możemy założyć, że ich następna gra też będzie się skupiać na pokazaniu różnic pomiędzy PS5 a XSX/XSS.

Są to jednak tylko przypuszczenia. To co wiemy na pewno to to, że nowo utworzone studio Team Asobi zastąpi rozwiązane w tym roku Japan Studio i zapewne przejmie część jego byłych pracowników. Przy tej okazji grupa doczekała się też zupełnie nowego logo, które możecie zobaczyć poniżej:


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.