Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 29 czerwca 2021 
    

Badaj, analizuj, projektuj - zostań UX Designerem dzięki kursowi online Future Collars


Autor: materiały partnera | 05:25
O tym, czy dana aplikacja lub oprogramowanie odniesie sukces i spodoba się użytkownikom, decyduje wiele czynników. W przypadku programu, który wchodzi na wyjątkowo trudny rynek (np. mobilny) dużą rolę odgrywa jakość wykonania i intuicyjność obsługi. Projektowaniem rozwiązań, które mają sprawić, że użytkowanie danej aplikacji będzie łatwe i przyjemne, zajmuje się UX Designer. Zarobki dla takich projektantów stale rosną, a coraz większa liczba firma decyduje się na zaangażowanie UX Designerów w rozwój swojego projektu. Przekonaj się, jak ciekawym, rozwijającym, a przede wszystkim intratnym zajęciem jest dbanie o intuicyjność obsługi oprogramowania dzięki kursowi online UX Designer od Future Collars.
Opanuj podstawy UX Designu i zarabiaj od 8 do 10 tys. zł brutto miesięcznie


Wielu młodych ludzi zastanawia się, w jakim kierunku się rozwijać, by cieszyć się pracą w kreatywnym środowisku i wysoką pensją. Z kolei bardziej doświadczeni pracownicy z szeroko rozumianej branży graficznej często myślą o przebranżowieniu lub podniesieniu swoich kompetencji, by zyskać możliwość podjęcia nowych, ekscytujących wyzwań. Kurs online UX Designer autorstwa Future Collars to dobre rozwiązanie dla obu grup – w trakcie 225 godzin zajęć uczestnicy poznają wiele zagadnień teoretycznych związanych z Visual Designem czy tym, jak działa ludzki mózg, by następnie wykorzystać je w praktyce, budując własne portfolio.


16-tygodniowy kurs online UX Designer przeprowadzany jest przez troje mentorów z wieloletnim doświadczeniem w branży, a zajęcia prowadzone są w małych, kameralnych grupach (do 12 osób). Dzięki temu każdy z kursantów może liczyć na pełne wsparcie mentorów i indywidualne podejście – jeśli z czymś nie będziesz dawał sobie rady, wystarczy zakomunikować to mentorowi. Wszystkie lekcje są przeprowadzane na żywo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wrócić do nich później – Future Collar ma specjalną platformę, na której materiały i nagrania dostępne są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.


Kurs online UX Designer to tylko początek – specjaliści Future Collar pomogą w rekrutacji


Oprócz zajęć odbywających się 2 razy w tygodniu przez 4 miesiące kursanci zyskują również dostęp do wsparcia profesjonalnej rekruterki, która pomoże odnaleźć się w nowej branży. Przez kolejne 3 miesiące nie tylko pomoże w wyszukiwaniu atrakcyjnych ofert pracy, ale również ułatwi przygotowanie atrakcyjnej dla potencjalnego pracodawcy aplikacji (CV, portfolio itp.).


Kursanci zyskują również dostęp do pakietu lekcji angielskiego stworzonego z myślą o branży IT. Pomoże to utrwalić już posiadaną wiedzę oraz znacząco poszerzy zasób słownictwa, dzięki czemu praca w międzynarodowym zespole nie będzie problemem.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.