Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 30 czerwca 2021 
    

Dołącz do ekipy TPC - redaktor aktualności poszukiwany!


Autor: DYD | 16:54
Jeśli posiadasz szeroką wiedzę z zakresu nowych technologii, masz bazę zagranicznych tech-źródeł w małym palcu to ta informacja jest skierowana do Ciebie! Poszukujemy osób z całej Polski na stanowisko Redaktor Aktualności. Wymagana jest umiejętność w odnajdywaniu świeżych informacji z ogólnoświatowej sieci, znajomość branży, redagowania notek PR, łatwość budowania zdań oraz zdolności redaktorskie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. Szczegóły dalej.

Pracę u nas należy bardziej traktować jako coś dodatkowego, a nie stały etat, która zajmie około 2h dziennie dla sprawnego redaktora. W mailu proszę podać krótką informację o sobie, tylko bez CV i listów motywacyjnych :-) Z naszej strony podamy wówczas nasze dokładniejsze oczekiwania i ofertę pracy dla TwojePC. Dodatkowo możemy zaoferować udział w technologicznych konferencjach, dostęp do nowości technologicznych, możliwość recenzowania sprzętu oraz mail w domenie @twojepc.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.