Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 27 lipca 2021 
    

Serwery Dell - niekwestionowany lider jakości


Autor: materiały partnera | 12:51
Podczas gdy technologia stale dąży do tego, by niemal wszystkie procesy i pliki umieścić w wirtualnych chmurach, duże przedsiębiorstwa w dalszym ciągu inwestują w wewnętrzną infrastrukturę IT. Nic zatem dziwnego, że rynek producentów wciąż rośnie i nadal potrafi nas zaskoczyć swoimi konstrukcjami. Jednym z takich przykładów są serwery Dell, które uznawane są niemal na całym świecie za najlepsze tego typu urządzenia. 
Zastosowania serwerów Dell

Niemal każda firma zatrudniająca zespół kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu lub kilkuset pracowników, musi wyposażyć swoją infrastrukturę IT w serwer. Oczywiście w przypadku bardzo małych firm, większość procesów można obsłużyć przy pomocy chmury online. Niemniej jednak serwery Dell ulokowane w siedzibie to nie tylko o wiele bezpieczniejsza opcja pod kątem ew. kłopotów technicznych, ale również potencjalnej kradzieży lub wycieku danych. 

Serwery Dell mogą być więc eksploatowane w przypadku wielu procesów i wszystko zależy w dużej mierze od realnych potrzeb firmy. Warto więc ustalać taką inwestycję na poziomie indywidualnym, podczas określania rzeczywistych potrzeb, potencjalnych możliwości i korzyści, które będą płynąć z takiej formy inwestycji. 

Serwery Dell kontra chmura

Problem z chmurami danych online jest taki, że w pewnym sensie oddajemy nie tylko obowiązki i koszty w ręce podmiotów trzecich, ale robimy to także z odpowiedzialnością. Może więc spodziewać się, że czasem pojawią się problemy techniczne niezależne od nas, a my będziemy musieli wyłącznie czekać, aż ktoś pozbędzie się awarii licząc, że nastąpi to stosunkowo szybko i z jak najmniejszą ilością strat. Dysponując własnymi serwerami, można przygotować się na każdą taką sytuację, 

Certyfikaty i opinie użytkowników

Najlepszym dowodem jakości i innowacyjności serwerów Dell, są certyfikaty jakości wystawione przez niezależne laboratoria na przestrzeni lat. Urządzenia testowane były w przeróżny sposób (często bardzo absurdalny i rygorystyczny, o czym można przekonać się, przeglądając raporty i metodykę pracy poszczególnym firm odpowiedzialnych za wystawianie tego typu dokumentacji). 

Nie do końca wierzysz w rzetelność takich rozwiązań? Warto zweryfikować ilość nagród branżowych i różnego rodzaju wyróżnień. Skoro najlepsi eksperci w branży uznali te rozwiązania za najlepsze na rynku (mimo ogromnej konkurencji), serwery Dell zagwarantują Ci 100% zadowolenia z wyboru. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy inwestycji w odpowiedni model, skorzystaj z pomocy profesjonalistów, np. firmy ITpunkt.pl.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.