Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Czwartek 29 lipca 2021 
    

Defense Grid: The Awakening i Verdun, darmówki od Epica


Autor: Adam | 10:47
(1)
Od dziś gracze mogą przypisać do swojej biblioteki w Epic Games Store dwie nowe gry. Pierwszą pozycją jest Defense Grid: The Awakening (PEGI:12) wypuszczona w 2008 roku. Gra typu tower defense, która może przypaść do gustu graczom o każdym poziomie umiejętności. Najeżdżają Cię hordy wroga i to od Ciebie zależy, czy uda się je powstrzymać – budując w strategicznych miejscach wokół bazy umocnione wieże. Sterowanie jest intuicyjne, a rozgrywka angażująca – specjalne rodzaje ataku i właściwości każdej wieży współgrają ze sobą, zapewniając wiele możliwych sposobów na wygraną.Zobaczcie jak się prezentuje Defense Grid: The Awakening:Drugi darmowy dziś tytuł to Verdun (PEGI:18) z roku 2015. Fabuła gry toczy się na froncie zachodnim w latach 1914–1918, podczas jednego z najbardziej krwawych konfliktów w dziejach świata. Jej twórcy inspirowali się niesławną bitwą pod Verdun z 1916 roku. Verdun to pierwsza wieloosobowa gra FPS osadzona w realiach I wojny światowej, która rozpoczęła serię gier o tym okresie (WW1 Game Series). Okrutna specyfika walki w zwarciu podczas wojny pozycyjnej oznacza, że umiejętność korzystania z bagnetu może być równie istotna, co celność podczas strzelania.

Gra oferuje 5 różnych trybów z wieloma realistycznie odwzorowanymi elementami z czasów I wojny światowej jak broń, mundury, straszliwe okrucieństwo oraz mapy oparte na prawdziwych polach bitwy we Francji i Belgii. W dynamicznym trybie gry Frontlines (Linie frontu) 64 graczy po kolei szarżuje na okopy przeciwników w celu zdobycia terytorium.Tradycyjnie, aby otrzymać darmową kopię od Epica należy przejść pod TEN adres.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Błąd (autor: kosa23 | data: 31/07/21 | godz.: 03:50)
    ponieważ to już się zakończyło, a jest Train Sim World 2 i Mothergunship.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.