Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 11 sierpnia 2021 
    

HP prezentuje nowe monitory dla graczy HP X Series


Autor: Adam | 15:55
(1)
Z początkiem sierpnia br. firma HP zaprezentowała siedem nowych monitorów dla graczy HP X Series. Część z nich będzie dostępna na polskim rynku już w sierpniu, a pozostałe trafią do sklepów w październiku. Monitory gamingowe HP X Series zapewniają doskonały stosunek ceny do jakości, oferując możliwości, które z pewnością spotkają się z uznaniem fanów gamingu. Cztery nowe modele to płaskie monitory IPS o średnicy 27", 32 " lub 34 ", a pozostałe trzy to zakrzywione monitory VA o średnicy 27" lub 32". Wszystkie te urządzenia zapewniają częstotliwość odświeżania 165 Hz i czas reakcji 1ms, oraz funkcję AMD FreeSync Premium.

Monitory gamingowe HP X Series zapewniają dobry stosunek ceny do jakości, oferując możliwości, które z pewnością spotkają się z uznaniem wszystkich fanów gamingu. Cztery nowe modele to płaskie monitory IPS o średnicy 27", 32 " lub 34 ", a pozostałe trzy to zakrzywione monitory VA o średnicy 27" lub 32". Wszystkie te urządzenia zapewniają częstotliwość odświeżania 165 Hz i czas reakcji 1ms, oraz funkcję AMD FreeSync Premium. Co więcej, zostały zaprojektowane z wykorzystaniem technologii HP Eye Ease z certyfikatem EyeSafe i regulowaną podstawką, dzięki czemu gra się wygodniej. Dla HP troska o środowisko naturalne jest sprawą priorytetową, dlatego monitory gamingowe HP X Series zostały wykonane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, z materiałów pokonsumpcyjnych pochodzących w 80% z recyklingu, a następnie umieszczone w całkowicie odnawialnych opakowaniach. Dodatkowo, dzięki możliwości dostępu do wielu funkcji w OMEN Gaming Hub, monitory z serii X dają szansę na poznanie wyjątkowego ekosystemu OMEN.


Ceny i dostępność:

• HP X27 FHD Gaming będzie dostępny w sierpniu w sugerowanej cenie 1049 PLN.
• HP X27c FHD Gaming będzie dostępny w październiku w sugerowanej cenie 1149 PLN.
• HP X27q QHD Gaming będzie dostępny w sierpniu w sugerowanej cenie 1349 PLN.
• HP X27qc QHD Gaming będzie dostępny w październiku w sugerowanej cenie 1349 PLN.
• HP X32 QHD Gaming będzie dostępny w październiku w sugerowanej cenie 1499 PLN.
• HP X34 UWQHD Gaming będzie dostępny w październiku w sugerowanej cenie 1899 PLN.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. debilne pole tematu (autor: henrix343 | data: 11/08/21 | godz.: 21:17)
    Hmm cena jak za IPS o 1ms (jezeli to okaze sie prawdziwe a nie ze to jest osiagane w laboratorium producenta) 165Hz i QHD (Quad HD) 2560 x 1440 jest calkime calkiem... Fajna jest ta cienka ramka.

    Warto by bylo jeszcze opisac jaka wersja HDMI i DP posiadaja i czy sa "pivotalne".

    Zakrzwiony VA 1ms... zobaczymy... na bank GTG, ale i tak w wypadku VA to moze byc niezle (pod warunkiem ze prtawdziwe).


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.