Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 13 sierpnia 2021 
    

Naraka: Bladepoint wśród 11 nowych gier w usłudze GeForce NOW


Autor: Adam | 18:01
NVidia poinformowała, że biblioteka gier w usłudze GeForce NOW powiększa się w tym tygodniu o 11 tytułów. Znajdziemy wśród nich między innymi mającą dzisiaj swoją premierę nową grę w stylu battle royale Naraka: Bladepoint oraz serię Hello Neighbor. Również od dzisiaj gracze mogą streamować na swoje urządzenia rozszerzenie Oblężenie Paryża do gry Assassins Creed: Valhalla. Kapitalnie, że GeForce NOW umożliwia również graczom posiadającym sprzęt o niskiej wydajności wejść w świat Naraka, powiedział Ray Kuan, główny producent gry Naraka: Bladepoint. Cieszymy się, że więcej graczy będzie mogło wkroczyć na pole bitwy i cieszyć się nową generacją gier battle royale na wszystkich swoich urządzeniach.

Naraka: Bladepoint już od dzisiaj będzie dostępna w sklepach Steam oraz Epic Games Store i zaraz potem trafi na platformę GeForce NOW. To gra akcji typu battle royale, oferująca szaloną swobodę w poruszaniu się po świecie przy pomocy parkouru i haka z liną, szeroki arsenał broni białej i dystansowej oraz szereg postaci o potężnych zdolnościach.Granie za pośrednictwem GeForce NOW oznacza rozgrywkę w wersję gry z platformy PC. Tak więc, gdy użytkownicy usługi streamują na swoje urządzenie grę Naraka: Bladepoint, grają we w pełni funkcjonalną wersję PC z taką wydajnością, gdyby była ona uruchomiona lokalnie na wydajnym komputerze z kartą graficzną GeForce.


W tym tygodniu gracze mogą również uruchamiać za pośrednictwem GeForce NOW turową strategię ekonomiczną City of Gangsters, darmową grę akcji typu MOBA Blood of Steel, skradankę Hello Neighbor i jej prequel Hello Neighbor: Hide and Seek oraz splądrować stolicę Francji dzięki dodatkowi Oblężenie Paryża do gry Assassins Creed: Valhalla.

Pełna lista 11 tytułów dostępnych w GeForce NOW od tego tygodnia:

City of Gangsters (premiera 9 sierpnia w Steam)
Car Mechanic Simulator 2021 (premiera 11 sierpnia w Steam)
Naraka: Bladepoint (premiera 12 sierpnia w Steam oraz Epic Games Store)
Faraday Protocol (premiera 12 sierpnia w Steam)
Voidtrain (premiera 12 sierpnia w Epic Games Store)
428: Shibuya Scramble (Steam)
Blood of Steel (Steam)
DARIUSBURST Chronicle Saviours (Steam)
Hello Neighbor (Steam oraz Epic Games Store)
Hello Neighbor: Hide and Seek (Steam oraz Epic Games Store)
RimWorld (Epic Games Store)

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.