Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 18 sierpnia 2021 
    

Gigabyte ogłasza po cichu akcję serwisową zasilaczy GP-P750GM


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 13:12
(1)
Ciąg dalszy w sprawie zamieszania z zasilaczami Gigabyte GP-P750GM i Przypomnijmy, że jednostki te mają złe opinie wśród użytkowników, którzy zgłaszają nadzwyczaj częste awarie, a dodatkowo zostały źle ocenione podczas recenzji, paląc się po kilku minutach prób obciążeniowych - więcej o tym pisaliśmy tutaj. Gigabyte wydało niedawno oświadczenie w którym odcięło się od zarzutów dotyczących wadliwości zasilaczy, informując jedynie o wykonanej korekcie działania zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowego w aktualnie produkowanych partiach.

Jeden z posiadaczy zasilacza GP-P750GM pochodzącego z początkowej fazy sprzedaży skontaktował się z pomocą techniczną Gigabyte. W odpowiedzi uzyskał informację, że posiadacze zasilaczy GP-P750GM o numerach seryjnych od SN20243G001301 do SN20453G025430 uprawnieni są do ich naprawy w serwisie Gigabyte, i został poproszony do odesłanie zasilacza do serwisu Gigabyte jeśli jego jednostka ma numer seryjny mieszczący się w tym zakresie.
Nie wiadomo jeszcze jaki będzie zakres prac serwisowych - czy Gigabyte tylko skoryguje działanie zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowego, czy wykona więcej modyfikacji.

Posiadacze bliźniaczego zasilacza Gigabyte GP-P850GM także powinni kontaktować się z pomocą techniczną Gigabyte celem uzyskania szczegółów

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ta... (autor: Lucullus | data: 18/08/21 | godz.: 22:14)
    Już odmawiają

    https://www.techpowerup.com/...p750gm-power-supply


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.