Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 18 sierpnia 2021 
    

Cyberpunk 2077 w wersji 1.3 z bardzo dużą liczbą zmian i poprawek


Autor: Zbyszek | źródło: CDProjekt RED | 14:09
(7)
CDProjekt RED poinformował, że aktualizacja 1.3 dla Cyberpunka 2077 będzie wkrótce dostępna na PC, konsolach i w usłudze Stadia! Wraz z tą informacją studio podało pełną liczbę zmian i poprawek, która jest dość imponująca. Poprawiono m.in interfejs i menu gry, rozgrywkę, grafikę, dźwięk i animacje, oraz stabilność, płynność i wydajność. Usunięto wiele błędów, w tym zawieszanie się gry, dziury w mapach, czy błędy powodujące znikanie otoczenia lub nagłe pojawianie się obiektów przed oczami gracza. Pełna, dość długa lista zmian jest dostępna tutaj.

Dodatkowo wraz z wydaniem aktualizacji 1.3 pojawią się też 4 nowe darmowe dodatki - dwie nowe kurtki dla Johnny’ego Silverhanda (ukryte w mieszkaniu V po ukończeniu pierwszej zasady afterlife), możliwość ustawienia alternatywnego wyglądu tej postaci (w menu gry), oraz samochód Archer Quartz Bandit dostępny po zakończeniu misji na rozdrożach.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. bordzo dużą liczbą poprawek (autor: Mario2k | data: 18/08/21 | godz.: 22:06)
  Bardzo przesadzone określenie , w tym tempie nie doczekamy tej gry w pełni poprawionej tam chyba 5-6 osób pracuje na patchowaniem stąd takie powolne tempo.

 2. Biorąc pod uwagę (autor: kombajn4 | data: 19/08/21 | godz.: 09:02)
  jak ta gra "wspaniale" działa pierwsze czego bym się spodziewał w nowym dużym patchu to dodania obsługi FSR żeby podnieść wydajność u większości graczy no ale cóż.... Najwyraźniej ważniejsze było żeby dodać niesamowity bezpłatny! DLC w postaci: "Wielowarstwowa kurtka pilota z syntetycznej skóry" niż coś co faktycznie mogłoby przyciągnąć ludzi, wygenerować zainteresowanie wszystkich większych redakcji zajmujących się sprzętem bo założę się że większość recenzentów zrobiłaby materiał porównujący FSR i DLSS w tej grze no i taki drobiazg że pewnie zachęciłoby to do kupienia gry przez nowych graczy.
  Czy ktoś w CD-Projekt jeszcze myśli czy już sie tam wszystkim mózgi do reszty zlasowały?


 3. Gra (autor: witekvvv | data: 19/08/21 | godz.: 10:02)
  Gra ewidentnie spisana na straty, zbyt duży hejt się wylał i zajęli się czymś nowym, zapewne jacyś stażyści mają się teraz w kilku zajmować "ulepszaniem" tak żeby tylko czegoś nie pogorszyć i tyle w temacie. Lista DLC to jak napluć komuś w twarz. W kwestii DLC to to już jest jakiś żart. Jak to czytam to nie mogę uwierzyć.

 4. ehh (autor: Mademan | data: 19/08/21 | godz.: 11:11)
  Chyba się nie doczekam tej aktualizacji dla XBOX Series X.
  Ale nowa kurtka to jest coś, na co warto było czekać i na pewno przyciągnie miliony nowych graczy...not


 5. @2. (autor: Mariosti | data: 19/08/21 | godz.: 11:47)
  Kasa zgarnięta, w excelu się zgadza, proszę się rozejść.

 6. Społeczeństwo (autor: Majster | data: 19/08/21 | godz.: 16:30)
  Niestety, ale jesteśmy otaczani coraz gorszymi ludźmi w społeczeństwie. Prawdopodobnie tak samo jest w grupach gamedev i dlatego powstają coraz gorsze gry, z przerośniętymi wymaganiami sprzętowymi i nie tylko. Nawet gdy jacyś pracownicy chcą zrobić coś dobrego, to oczywiście "góra" na to nie pozwoli, bo nie i koniec.

  Tak samo było w dawnej redakcji Secret Service.

  https://bazazinów.beskidy.pl/25.php

  I wątpię w to żeby CD Projekt Red dbało o tę grę przez długi czas. Przypuszczam, że przez najbliższy rok (może dłużej) będą wypuszczać jakieś poprawki, ale w późniejszym czasie pełnego wsparcia dla Win 11 chyba nie będzie. Jeżeli za 2-4 lata będą się przytrafiać błędy, to CDPR oleje je dużym moczem i długofalowego supportu dla 11-ki zwyczajnie zabraknie.

  Podobnie jest z grą BloodRayne, proszę bardzo. Oryginalni twórcy od dawna o niej zapomnieli, na szczęście ktoś inny (zdolny i wyjątkowy) pomyślał co by tu zrobić, żeby dać ludziom możliwość uruchamiania jej w wysokich rozdzielczościach.

  http://www.skyrim-beautification-project.com/...e/

  Za ileś lat CDPR prawdopodobnie zlekceważy "Cyberbug'a" i nie da żadnego sensownego wsparcia dla wyższych rozdzielczości niż 4K.


 7. debilne pole tematu (autor: henrix343 | data: 20/08/21 | godz.: 11:40)
  No czyli TERAZ mozna to kupic i pograc. A premiera to byly beta testy z darmowymi testerami - graczami napalonymi na preorder :)

  Brawo! Dokladnie tak sie robi, wyciska baranow az im krew z dupy bedzie ciekla.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.