Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 27 sierpnia 2021 
    

Kiedy należy wymienić baterię w iPhone?


Autor: materiały partnera | 08:35
(1)
Na dzień dzisiejszy iPhone-y to bardzo popularne telefony, które charakteryzują się satysfakcjonującą wydajnością i są postrzegane jako towar luksusowy. Niestety mankamentem wszystkich nowoczesnych smartfonów jest bateria, która naturalnie po jakimś czasie zaczyna odmawiać nam posłuszeństwa. Jak wygląda żywotność baterii w iPhone? Jakie objawy powinny zmobilizować nas do wymiany baterii? W jaki sposób dbać o akumulator w iPhone? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.
Jak wygląda żywotność baterii w iPhone?

Telefony marki Apple posiadają wewnątrz popularne baterie litowo-jonowe, które uznawane są za bardzo wydajne. Charakteryzują się niewielką wagą, a także smukłością, przez co telefony mogą ciekawie się prezentować pod względem wizualnym, jednocześnie są bardzo poręczne. Niezależnie od tego, wszystkie akumulatory po pewnym czasie ulegają zużyciu- jest to zupełnie normalne zjawisko, na które nie mamy większego wpływu. Jeśli chodzi o nowoczesne iPhone-y, wymiana z reguły powinna nastąpić po około 3 latach eksploatacji. Producent twierdzi, że wydajność przewidziana jest nawet na 700 cykli ładowania.

Jakie objawy powinny zmobilizować nas do wymiany baterii?


W niektórych przypadkach będziemy zmuszeni odwiedzić serwis iPhone w celu wymiany baterii (sprawdź https://flixapple.com/). Kiedy jednak należy tego dokonać? Warto zwrócić uwagę na kilka objawów, które powinny w sposób szczególny powinny zmobilizować nas do działania. Dość częstym zjawiskiem jest szybkie rozładowywanie się akumulatora. Jeśli zmiana temperatury otoczenia powoduje automatyczne wyłączanie się urządzenia, wówczas warto odwiedzić specjalistów- oznacza to, że bateria jest zużyta. Drugim poważnym objawem sygnalizującym konieczność wymiany komponentu jest puchnięcie baterii.

W jaki sposób dbać o akumulator w iPhone?

Wymiana baterii w iPhone może zostać opóźniona, o ile będziemy w odpowiedni sposób dbać o naszą baterię. Okazuje się, że istnieje kilka skutecznych sposobów, aby tego dokonać. Przede wszystkim musimy robić wszystko co w naszej mocy, aby jej nie przeciążać. Dlatego też nie powinniśmy korzystać z tego urządzenia w przypadku skrajnych warunków atmosferycznych. Specjaliści zalecają, aby wyłączać niepotrzebne funkcje w naszym urządzeniu. Przykładem może być chociażby moduł GPS, Bluetooth czy też aplikacje, które działają w tle- wbrew pozorom pochłaniają one masę baterii. Nie czekajmy na ładowanie tak długo, aż bateria ulegnie rozładowaniu. Oferta wymiany baterii dostępna na https://flixapple.com/wymiana-baterii-w-iphone/


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Kiedy należy wymienić baterię w iPhone? Od razu po zakupie! (autor: rookie | data: 30/08/21 | godz.: 09:05)
    Iphone 12 ma baterię jedynie 2815 mAh, Samsung S21 ultra czy Motorola G mają baterię 5000mah, niemal 2x większą. A taki OnePlus N10 ma baterię 6000 mAh!

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.