Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 30 sierpnia 2021 
    

Lenovo ThinkSmart Core teraz dostępny na całym świecie


Autor: Adam | 14:19
Lenovo ogłosił, że zaprezentowany po raz pierwszy na początku tego roku system ThinkSmart Core jest teraz dostępny na całym świecie. Jako rozwiązanie do współpracy stworzone z myślą o zaawansowanej pracy hybrydowej, system ThinkSmart Core to pierwszy modułowy zestaw konferencyjny firmy Lenovo, który zapewnia zarówno elastyczność, jak i skalowalność. System jest zasilany przez platformę Intel vPro 11. generacji zapewniającą wysoką wydajność i wszechstronne zabezpieczenia sprzętowe. Zestaw konferencyjny ThinkSmart Core posiada certyfikat Microsoft Teams Rooms i jest dostępny w dwóch konfiguracjach.• ThinkSmart Core + Controller:Zestaw ten jest przeznaczony dla miejsc pracy, które są już wyposażone w systemy audiowizualne z certyfikatem Teams.

• ThinkSmart Core Full Room Kit: Urządzenie komputerowe ThinkSmart Core oraz urządzenie sterujące Controller są sparowane z narzędziami ThinkSmart Cam i ThinkSmart Bar, oferując wysoką jakość obrazu i dźwięku, a także dostęp do inteligentniejszych funkcji gwarantujących lepsze wrażenia ze współpracy. Taki zestaw sprawdzi się w pokojach narad, salach konferencyjnych i biurach domowych i można go dodatkowo rozszerzyć o mikrofon stołowy.

Zasilane przez procesor Intel Core vPro 11. generacji z dyskiem SSD o pojemności 256 GB urządzenie komputerowe ThinkSmart Core jest w stanie obsłużyć niemal każdą salę konferencyjną, a dzięki sprytnemu zintegrowanemu zarządzaniu kablami i kompatybilności ze standardem VESA robi to w dyskretny sposób.

Urządzenie sterujące ThinkSmart Controller wyposażone w 10,1-calowy ekran dotykowy typu point-to-point jest zasilane przez 10-metrowy kabel USB-C3 i wykrywa obecność uczestników w pokoju dzięki zintegrowanym czujnikom podczerwieni. Zintegrowana podstawka oferuje kąty widzenia 30 lub 60 stopni, a gniazdo słuchawkowe 3,5 mm zapewnia bezpośrednie połączenie audio.

Wraz z zestawem ThinkSmart Core użytkownik otrzymuje roczny pakiet oprogramowania i usług Lenovo o wartości dodanej, w tym licencję na pakiet ThinkSmart Manager Premium, pakiet oprogramowania Lenovo do zarządzania współpracą, oraz usługi ThinkSmart Professional Services: Wdrożenie i utrzymanie.

Zestawy ThinkSmart Core + Controller i ThinkSmart Core Full Room Kit są już dostępne na wybranych rynkach na całym świecie. Ceny zostaną zaprezentowane wkrótce.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.