Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 10 września 2021 
    

Far Cry 6 i Resident Evil Village przy zakupie PC z Ryzenem i Radeonem


Autor: Adam | źródło: AMD | 12:57
Nowa gra ze stajni Ubisoft jak widać elektryzuje zarówno AMD jak i NVidie, więc teraz info od AMD związane z tym tytułem. Firma ogłosiła dzisiaj uruchomienie nowej promocji, w ramach której gracze mogą otrzymać - Far Cry 6 i Resident Evil Village< przy zakupie komputerów z procesorami AMD Ryzen i kartami graficznymi AMD Radeon. Akcja ta p.t. „AMD Ryzen + AMD Radeon Raise the Game System Bundle” dotyczy następujących systemów komputerowych.

Komputery stacjonarne dla graczy, które wyposażone są w procesory AMD Ryzen serii 5000 lub 3000 i karty graficzne AMD Radeon serii RX 6000.

Laptopy dla graczy, które wyposażone są w procesory AMD Ryzen serii 5000H i karty graficzne AMD Radeon serii RX 6000M.

Uruchomiona 9 września 2021 promocja potrwa do 31 grudnia 2021 i będzie sukcesywnie uruchamiana w ofertach producentów OEM oraz lokalnych integratorów i wiodących sklepów z elektroniką, jak Morele.net. Gra Far Cry 6 zostanie udostępniona po publicznej premierze, która obecnie zaplanowana jest na październik. Czas na realizację kodu upłynie 29 stycznia 2022 roku. Więcej szczegółów i regulamin dostępny jest tutaj.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.