Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 21 września 2021 
    

Nowa linia robotów sprzątających yeedi vac (hybrid i max)


Autor: Adam | 18:40
Yeedi jest obecna ze swoimi produktami w Polsce od ponad roku, a z dwoma produktami mieliśmy do czynienia na naszych łamach. Do tej pory dostępne były na naszym rynku trzy modele: yeedi k650, k700 oraz yeedi 2 hybrid. Obecnie rodzina produktów yeedi powiększyła się o modele serii yeedi vac. W ramach tej serii są oferowane dwa modele robotów sprzątających: yeedi vac hybrid o mocy ssania 2500 Pa oraz yeedi vac max o mocy ssania 3000 Pa. Jest także specjalna stacja samoopróżniająca, która może współpracować z każdym z tych urządzeń.

Podobnie jak ich poprzednicy, roboty sprzątające yeedi vac mogą jednocześnie odkurzać oraz mopować, w kilku trybach pracy.

Posiadają funkcje mapowania pomieszczeń, czujniki antykolizyjne, krawędzi, odległości, schodów, przeszkód i przeciążenia. Nowością jest wbudowany czujnik dywanów i know-how sprzątania podłóg, dzięki czemu robot unika mopowania gdy wykryje dywan, a na twardej powierzchni pracuje cicho.

I oczywiście najważniejsza innowacja, to stacja samooprożniająca, która samoczynnie usuwa kurz do pojemnika jest w stanie zmagazynować kurz z 30 dni sprzątania.

Dzięki wydajnym bateriom litowo-jonowym czas pracy tych robotów wynosi odpowiednio 110 min (yeedi vac hybrid) do 200 min (yeedi vac max) przy czym urządzenie samo wykrywa niski poziom baterii i w takim przypadku przerywa sprzątanie aby się doładować, po czym dalej kontynuuje sprzątanie.

Roboty sprzątające yeedi vac series są już dostępne na Allegro, z 2 letnią gwarancją oraz dostawą w ciągu 3 dni z magazynu w Polsce.

yeedi vac hybrid - cena 1299zł
yeedi vac station - cena 1999zł


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.