Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 11 października 2021 
    

Systemy przywoławcze dla gastronomii - dlaczego warto?


Autor: materiały partnera | 06:20
Jakość obsługi klienta to w branży gastronomicznej podstawa. Jak zadbać o to, by usprawnić pracę kelnerów i kucharzy, zachowując najwyższe standardy? Rozwiązaniem mogą okazać się systemy przywoławcze dla gastronomii - które informują klienta o tym, że jego zamówienie jest gotowe. Systemy przywoławcze dla gastronomii - jak to działa?

Korzystanie z systemów przywoławczych w lokalach samoobsługowych to rozwiązanie proste i nieskomplikowane. System przywoływania składa się z nadajników oraz odbiorników, które przekazywane są klientom w momencie zamówienia posiłku. Gdy zamówienie jest gotowe, pracownik lokalu za pomocą nadajnika informuje o tym klienta, zapraszając po odbiór dań. Odbiornik może wydawać sygnał dźwiękowy, wibrować lub świecić - do wyboru jest wiele opcji, jednak każda z nich działa równie skutecznie. 


Systemy przywoławcze można stosować na dwa sposoby. Może służyć do przywoływania obsługi - wówczas pager kelnera informuje o przywołaniu przez klienta. Może również mieć na celu przywoływanie klienta - przy wydawaniu posiłków. Wówczas klient odbiera zamówienie samodzielnie. 


Bezprzewodowe systemy przywoławcze - zalety

Komunikacja pomiędzy pracownikami, obsługą i klientami to podstawa. Często to właśnie sprawna komunikacja decyduje o pozytywnej ocenie lokalu! Systemy przyzywowe zmniejszają ryzyko nieporozumień i niedopatrzeń, o które nietrudno w ferworze i zamieszaniu podczas intensywnej pracy. 

Dzięki oznaczeniu każdego pagera unikalnym numerem, znacznie zmniejsza się ryzyko pomyłki przy wydawaniu posiłku. Klienci nie muszą stać w kolejce przy ladzie, czekając na swoje zamówienie - mogą spokojnie usiąść przy stole i czekać na sygnał pagera. 

Bezprzewodowy system przywoławczy - czy to drogie rozwiązanie?

Na korzystanie z systemów przywoławczych decyduje się coraz więcej lokali. Czy jest to rozwiązanie drogie? W żadnym wypadku - na rynku znajdziemy gotowe zestawy, które są od razu gotowe do użytku. To świetna inwestycja - może w prosty sposób usprawnić działanie naszego lokalu każdego dnia. 

 

Korzystanie z systemów przywoławczych niesie za sobą bardzo wiele zalet. Podnosi wydajność pracy, zmniejsza ryzyko pomyłek i wpływa na większe zadowolenie odwiedzających restaurację gości. Sprawna, zoptymalizowana praca dodatkowo przyczynia się do poprawy atmosfery panującej w zespole pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, zajrzyj koniecznie na stronę https://www.dobresystemy.eu/oprogramowanie-dla-gastronomii/systemy-przywolawcze-dla-gastronomii.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.