Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 26 października 2021 
    

Tryby Halloween w World of Tanks PC i Blitz


Autor: Adam | 18:42
W wersji PC powrócimy do opuszczonego miasteczka Mirny-13. Kiedyś było to zaludnione miejsce znane z wydobycia ropy naftowej. Jednak pewnego dnia wszystko się zmieniło. Tajemniczy incydent miał miejsce, niektórzy mówią, że nawet nadprzyrodzony…Wraz z grupą 4 innych czołgistów wrócisz do miasteczka i sprawdzicie jego tajemnice. Przeciw Wam staną przeciwnicy kontrolowani przez sztuczną inteligencję, a Wy współpracując przejdziecie przez kolejne fazy rozgrywki. Zróżnicowane poziomy trudności do wyboru i różne rodzaje przeciwników sprawią, że zadanie będzie ciekawe dla początkujących, jak i dla zaprawionych w boju czołgistów.

W końcowych fazach operacji musicie uważać na Nieumarłego, potężnego bossa, który sprawdzi Wasze umiejętności. Rozwiązanie zagadki i nagrody są warte poświęceń. Na graczy, którzy odkryją tajemnice miasteczka Mirny-13 czeka wyjątkowy czołg Zdobyczny King Tiger poziomu VII w unikatowym kamuflażu Nox Tenebris. Wydarzenie potrwa do 11 listopada. Szczegóły wyjaśnia ten materiał wideo :W World of Tanks Blitz natomiast wydarzenia halloweenowe rozpoczną się 4 listopada. Jeśli za zwycięstwa będziecie otrzymywać odznaki mistrzowskie, to przełoży się na nowa walutę tymczasową - Magfilms. Za nią odblokujecie kolejne poziomy, które przyniosą świetne nagrody jak nowy czołg V poziomu Titan Mk.1 oraz VII poziomu Titan N-H z eksperymentalnym pancerzem, tematyczne kamuflaże, kontenery oraz wiele więcej. Szczegóły :


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.