Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 3 listopada 2021 
    

Hexus.net i Bit-tech.net kończą swoją działalność


Autor: Zbyszek | 20:15
Ostatnie lata to trudny okres dla wieli portali internetowych o tematyce typowo technicznej na temat sprzętu komputerowego. Otaczający nas świat zmienia się, a wraz z nim ewoluują także formy i narzędzia przekazu informacji. Galopujący czas, trend życia w pośpiechu, czy też inne podejście młodszych Internautów sprawia, że coraz mniejszą popularnością cieszą się fachowe, rzetelne artykuły - często wypierane krótkimi filmami wideo z zarysem najistotniejszych informacji. W efekcie, prowadzący portale typowo techniczne podejmują trudne decyzje o zamknięciu swoich serwisów - czego przykładem na polskim podwórku był FrazPc.pl i PcLab.pl.

Teraz z sieci znikną kolejne dwa cenione serwisy, tym razem angielsko języczne - mowa o Hexus.net i Bit-Tech.net. Pierwszy został założony w 1998 roku, a drugi nastawiony bardziej na OC i tuning komputerów- w 2000 roku, Obydwa szybko zyskały popularność, która w ostatnich latach zaczęła spadać - chociaż nadal była spora.

Nie mniej skłoniło to właściciela obu serwisów do trudnej decyzji o zaprzestaniu ich działalności z dniem 1 listopada 2021 roku. Jedyną w tym pozytywną wiadomością pozostaje to, że forum Hexus.net, ze względu na ogromną społeczność, będzie nadal funkcjonować.

Z decyzją nie mogą pogodzić się redaktorzy obu serwisów - zapowiedzieli oni, że zrzeszą się w ramach jednej redakcji i powołają do życia nowy portal, aby wypełnić lukę po Hexus.net i bit-tech.net.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.