Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 6 grudnia 2021 
    

Intel i AMD zapraszają na swoje wystąpienia podczas CES 2022


Autor: Zbyszek | 21:04
Firmy Intel i AMD ogłosiły właśnie, że będą transmitować na żywo swoje konferencje podczas najbliższych targów Consumer Electronics Show - czyli CES 2022. Wirtualna konferencja prasowa firmy AMD organizowana w ramach targów CES 2022 rozpocznie się 4 stycznia o godzinie 16.00 czasu polskiego, a konferencja organizowana przez Intela dwie godziny później - o godzinie 18.00 czasu polskiego. Przewiduje się, że obaj producenci zaprezentują lub też ogłoszą premierę kilku nowości. W przypadku AMD mogą być to procesory Ryzen serii 5000 z dodatkową pamięcią podręczą 3D V-Cache, i nowe procesory Ryzen serii 6000 dla laptopów o nazwie kodowej Rembrandt (ZEN 3 + RDNA2, litografia 6nm).

W przypadku Intela można spodziewać się debiutu kolejnych procesorów z serii Core 12. generacji oraz prezentacji kart graficznych ARC.

Być może obaj producenci zaskoczą też wstępnymi informacjami lub prezentacjami próbek inżynierskich produktów planowanych na 2. połowę 2022 roku - czyli w przypadku AMD procesorów z architekturą ZEN 4, a w przypadku Intela - procesorów Raptor-Lake S i kolejnej generacji Xeonów z serii Sapphire Rapids.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.