Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Niedziela 12 grudnia 2021 
    

Gry z Androida pojawią się w Windows 10 i Windows 11


Autor: Zbyszek | źródło: Google | 18:28
(1)
Nie tak dawno Microsoft wprowadził rozwiązanie pozwalające na uruchamianie aplikacji z Androida na komputerze z procesorem x86 i systemem Windows 11. Niestety podsystem obsługujący te aplikacje współpracuje na ten moment tylko z Amazon Appstore, a nie z Google Play. Wygląda na to, że Google nie chce czekać z założonymi rękami kiedy Microsoft wspiera konkurencyjny serwis z aplikacjami, i właśnie oznajmiło, że przygotuje dla systemów Windows 10 i Windows 11 dedykowaną aplikację, która pozwoli na uruchamianie na komputerach gier dostępnych w Google Play.

Aplikacja Gry Google Play od Google ma znaleźć się w sklepie Windows za kilka miesięcy. Google twierdzi, że początkowo dostępne w niej będą najlepsze gry z Google Play, a ich lista będzie systematycznie powiększana. Google twierdzi też, że gracze, którzy zalogują się na własne konto Google, będą mogli kontynuować na komputerze grę rozpoczętą wcześniej na smartfonie lub tablecie.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. co to logo takie niedoronbione ? (autor: faf | data: 13/12/21 | godz.: 13:11)
    komus czasu w paintcie nie starczyło ?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.