Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Niedziela 12 grudnia 2021 
    

Szukasz dobrej okazji na pasek do zegarka GT 2 Huawei?


Autor: materiały partnera | 06:04
Oprócz dobrej jakości marek, podczas dużych wyprzedaży znajdziesz również wiele zniżek, kupując pasek do zegarka GT 2 Huawei. Najlepsze w posiadaniu smartwatcha, takiego jak Huawei Watch GT 2, jest to, że możesz zmienić jego wygląd w dogodnym dla siebie czasie. Huawei Watch GT 2 obsługuje wymienne, łatwe do dopasowania paski. Dzięki różnym kolorom i opcjom materiałowym nasze paski przenoszą kreatywność i wszechstronność na wyższy poziom. Trwała i unikalna konstrukcja Huawei Watch GT 2 poprawia przepływ powietrza i komfort, co zapewnia komfort noszenia.Korzystając z Huawei Watch GT 2, wiele osób decyduje się na wymianę różnych pasków, skórzanych, żelowych, a nawet metalowych. Następnie pokażę, jak wyregulować i wymienić pasek Huawei Watch GT 2.


Wymiana paska zegarka Huawei Watch GT 2

  • W przypadku zegarków z niemetalowymi paskami i sprzączkami w kształcie litery T możesz dopasować pasek do wygodnego dopasowania w zależności od obwodu nadgarstka.
  • Jeśli chcesz zdjąć parę pasków z zegarka Huawei Watch GT 2, zacznij od odwrócenia zegarka na spód. Tutaj możesz zobaczyć dwa zapięcia na każdym pasku.
  • Odblokuj jedno zapięcie, pociągając je w kierunku środka paska. Spowoduje to wyjęcie kołka łącznika z jego gniazda.
  • Trzymając jeszcze szybszy, zdejmij pasek z jego pozycji. Po wyjęciu z pozycji możesz puścić zapięcie.
  • Powtórz to samo z drugim paskiem.
  • Teraz, aby umieścić nowy zestaw pułapek, najpierw pociągnij każdy łącznik do środka. To usunęłoby szpilkę i stworzyło wystarczającą tolerancję, aby pasek znalazł się na swoim miejscu.
  • Po ustawieniu na miejscu, zwolnij każdy element mocujący i delikatnie wyreguluj, aż kołki wsuną się z powrotem w odpowiednie gniazda na obudowie zegarka.
  • Na koniec powtórz ten sam proces z drugim paskiem.

Regulacja paska zegarka Huawei GT2

Najpierw sprawdź, czy w pudełku zegarka znajduje się dołączony śrubokręt do regulacji paska. Zaleca się użycie płaskiej, czystej i oczyszczonej powierzchni, aby wkręty się nie odtoczyły i nie zgubiły (śruby są bardzo małe).

Możesz kupić GT 2 z paskiem z fluoroelastomeru „Ice Blue” lub zarówno z tym czarnym paskiem, jak i szaro-brązowym skórzanym paskiem, który Huawei nazywa „Nebula Grey”. Te dwa warianty to w rzeczywistości ten sam zegarek z różną liczbą pasków w pudełku i określane odpowiednio jako modele „Sport” i „Klasyczny”.

Ostateczny werdykt

Rok od oryginału, ale Huawei GT 2 jest świetnie wyglądającym urządzeniem do noszenia o wysokiej jakości wzornictwie i kilku przydatnych funkcjach, pod warunkiem, że jesteś gotów zapłacić za całe to tytanowe, ceramiczne i szafirowe szkło. Huawei zapewnia również opcję zmiany wyglądu za pomocą różnych huawei pasek do watch gt2 20mm.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.