Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 22 grudnia 2021 
    

AMD ZEN 4 - pierwsze informacje mogą zostać podane na CES 2022


Autor: Zbyszek | źródło: forbes | 18:49
Firma AMD ogłosiła niedawno, że 4 stycznia podczas pierwszego dnia targów CES zorganizuje transmitowaną na żywo w Internecie konferencję online p.t. "2022 Product Premiere". W jej trakcie przedstawione zostaną nowe innowacje i rozwiązania, w tym nadchodzące procesory AMD Ryzen oraz karty graficzne AMD Radeon. Spodziewany się tutaj przede wszystkim premiery procesorów Ryzen Threadripper seri 5000 z rdzeniami ZEN 3, procesorów Vermeer-X, czyli Ryzen serii 5000 z dodatkową pamięcią podręczną L3, oraz laptopowych APU serii 6000 o nazwie kodowej Rembrandt (ZEN3, RDNA2, DDR5, litografia 6nm).

Tymczasem dyrektor techniczny AMD, Mark Papermaster, w wywiadzie dla Forbesa zapowiedział, że AMD ujawni kilka pierwszych szczegółów na temat kolejnej generacji procesorów opartych na architekturze ZEN 4. Następnie kolejne informacje na ich temat będą podawane sukcesywnie w trakcie 2022 roku aż do premiery tych CPU w 2. połowie 2022 roku. Jak dodał, AMD jest świadome że klienci mają bardzo duże oczekiwania związane z premierą procesorów z serii ZEN 4, i AMD robi wszystko aby im sprostać.

Tym samym zaplanowana już za niecałe 2 tygodnie wideokonferencja AMD zapowiada się dość ciekawie.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.