Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 10 stycznia 2022 
    

Odnalazły się karty graficzne ukradzione firmie EVGA


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 12:50
(2)
Dwa miesiące temu EVGA poinformowała o zuchwałej kradzieży jaka miała miejsce na obrzeżach San Francisco w USA. Ukradziono tam w trakcie postoju całą ciężarówkę z kartami GeForce RTX od EVGA, będącymi w transporcie pomiędzy fabryką a centrum dystrybucyjnym EVGA. Sprawców tej kradzieży jak również zaginionych kart graficznych nie udało się odnaleźć. W efekcie kilka dni po tym wydarzeniu EVGA opublikowała oświadczenie. w którym poinformowała, że posiada numery seryjne wszystkich skradzionych kart, oraz poprosiła klientów którzy będą w najbliższym czasie nabywać GeForce RTX serii 3000 marki EVGA, o zarejestrowanie kart na stronie EVGA.

Teraz skradzione karty odnalazły się w Wietnamie. EVGA zaczęła obserwować, że nabywcy w Wietnamie rejestrują w jej serwisie karty graficzne mające takie numery seryjne, jak karty skradzione w listopadzie w USA.

EVGA kontaktowała się z osobami z Wietnamu, które weszły w nabycie tych kart, w celu określenia miejsca ich zakupu. Przez to udało się ustalić, ze pochodzą one od jednego dystrybutora. EVGA informuje, że trwa wyjaśnianie tej sprawy we współpracy z dystrybutorem.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Dystrybutor doskonale zdaje sobie sprawę że na magazynie ma gorący towar (autor: Qjanusz | data: 11/01/22 | godz.: 00:01)
    Zanim ktokolwiek zacznie sprawę wyjaśniać, RTXy rozejdą się jak bułeczki

  2. @Zbyszek (autor: CharlieBrown | data: 11/01/22 | godz.: 11:33)
    Nie "weszły w nabycie" a nabyły, lub weszły w posiadanie. Jaki język polski jest piękny ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.