Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 24 stycznia 2022 
    

TSMC i UMC skierowały część pracowników do pracy zdalnej


Autor: Zbyszek | 21:11
Jeszcze kilka tygodni temu Tajwan był w dużej mierze nieobjęty rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Dość duże restrykcje sanitarne wdrożone przez tamtejsze władze przynosiły skutek do czasu rozwoju wariant Omicron. Jednak po tym, jak w ciągu ostatnich 2 tygodniu odnotowano tam łącznie około 1000 przypadków zakażenia, część lokalnych producentów zdecydowała się na wprowadzenie środków zapobiegawczych. Wśród nich są TSMC i UMC, czyli dwaj najwięksi na Tajwanie producenci układów scalonych. Obie firmy poinformowały, że w celu minimalizacji ryzyka zdecydowały się skierować do pracy z domu prawie wszystkich pracowników, którzy nie są kluczowi w produkcji, mogą świadczyć pracę zdalnie a ich obecność w firmie nie jest wymagana.

Dodatkowe środki podjęto w firmie TSMC, której władze zdecydowały o tymczasowym zawieszeniu spotkań służbowych twarzą w twarz, wstrzymaniu międzynarodowych podróży służbowych i ograniczeniu lokalnych podróży służbowy, tymczasowym zaprzestaniu kursowania autobusów pomiędzy placówkami TSMC, oraz odwołaniu imprezy z okazji chińskiego Nowego Roku.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.