Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 8 lutego 2022 
    

Western Digital prezentuje nowy dysk WD_BLACK SN770 NVMe SSD


Autor: Adam | 14:51
(4)
Western Digital wprowadza do oferty najnowszy WD_BLACK SN770 NVMe SSD. Nowy dysk producent kieruje do użytkowników, którzy modernizują swoje komputery PC i zależy im na wyższej wydajności w zapisie i odczycie danych. WD_BLACK SN770 NVMe SSD wyposażony jest w interfejs PCIe Gen4, zapewniający szybkość odczytu danych na poziomie 5,150MB/s (modele 1TB oraz 2TB). Nowy dysk jest doskonałym rozwiązaniem dla graczy, którzy planują migrację do PCIe Gen4 – choć jednocześnie jest również wstecznie kompatybilny z Gen3. Urządzenie zaprojektowano z myślą o graniu na PC – nadaje się ono dla użytkowników, którzy chcą zmodernizować i zwiększyć wydajność swoich komputerów.

“Coraz więcej graczy planuje migrację do systemów PCIe Gen4 – dlatego wiemy, jak ważna jest dostępność do szerokiej gamy niezawodnych urządzeń, które pozwolą wynieść wydajność ich komputerów na nowy poziom. Premierowy WD_BLACK SN770 NVMe SSD sprawia, że rozwiązania Gen4 stają się bardziej dostępne i pozwalają graczom na cieszenie się jeszcze bardziej płynną i szybką rozgrywką” – mówi Norbert Koziar, Western Digital.

Nowy WD_BLACK SN770 NVMe SSD jest już dostępny w sklepie online Western Digital oraz również w ofercie wybranych partnerów handlowych, w cenie od 59 do 269 USD (MSRP USD). Urządzenie dostępne jest w wersjach o pojemności 250GB, 500GB, 1TB oraz 2TB.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. To napęd SSD a nie żaden dysk (autor: celorum | data: 8/02/22 | godz.: 22:38)
  Nigdzie Western Digital nie nazywa swoich SSD dyskami. Wszędzie nazywa je napędami (Solid State Drive). Dyski są okrągłe, jak koło, np. dyskami nazywane są: CD, DVD, Blu-ray. Bo to nazwa przedmiotów o kolistym kształcie. Nie tylko w informatyce, bo też w fizyce, biologii, sporcie.

 2. @ celorum (autor: Zbyszek.J | data: 8/02/22 | godz.: 22:53)
  jeśli to napęd to jaki jest w nim 'element napędzający'? Moim zdaniem ani dysk, ani napęd. Po prostu - pamięć. Pamięć SSD. Jak pamięć RAM.

 3. #1. (autor: Qjanusz | data: 9/02/22 | godz.: 17:39)
  "Nigdzie Western Digital nie nazywa swoich SSD dyskami"

  No to zapraszam:
  https://www.westerndigital.com/pl-pl/c/ssd

  Na samej górze wyboldowane "Dyski SSD"


 4. #2 przecież to nie jest oryginalna strona Western Digital (autor: celorum | data: 12/02/22 | godz.: 13:24)
  To jakieś polskie tłumaczenie analfabety, a nie strona wd.
  Zobacz oryginalną Western Digital:
  https://www.westerndigital.com/...-ssd#WDS250G3X0E

  Jak byk masz napisane: Internal Drive. Co znaczy napęd wewnętrzny.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.