Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 4 kwietnia 2022 
    

Targi E3 2022 zostały całkowicie odwołane


Autor: Zbyszek | źródło: ESA | 15:34
(4)
Międzynarodowe targi Electronic Entertainment Expo, znane także pod skrótową nazwą E3, to wydarzenie o prawie 30 letniej tradycji i historii. Była to największa coroczna wystawa przemysłu rozrywki elektronicznej i gier komputerowych, nazywana także świętem gier oraz graczy komputerowych i konsolowych. W ostatnich dwóch latach targi E3 z powodów epidemicznych nie odbywały się w klasycznej formule na hali wystawienniczej, lecz online w postaci wydarzeń transmitowanych na żywo w Internecie. Niestety, kiedy gracze liczyli na powrót tradycyjnej formy targów E3, zajmujące się ich organizacją stowarzyszenie ESA (Electronic Software Association) poinformowało o całkowitym odwołaniu E3 2022.

Organizacja ESA rozesłała już e-maile do firm z branży rozrywki cyfrowej i gier, informując ich o całkowitym odwołaniu targów E3 2022. Wydarzenie nie odbędzie się w tym roku ani w formie on-line, ani w formacie tradycyjnym.

W e-mailach informujący o odwołaniu E3 2022 organizator informuje, że z powodów epidemicznych nadal nie jest możliwe zorganizowanie tegorocznego E3 w formie stacjonarnej, a targi nie mogą też być organizowane w formacie cyfrowym i online, ponieważ że samo zgrupowanie wydarzeń transmitowanych online nie jest równoznaczne z targami stacjonarnymi, których głównym aspektem są interakcje międzyludzkie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Powód idiotyczny (autor: Remek | data: 4/04/22 | godz.: 23:36)
  Jaka pandemia?

 2. Chiny nadal grają przedstawienie pod tytułem zabójczy wirus (autor: Pio321 | data: 5/04/22 | godz.: 23:08)
  i walki z nim !
  Szanghaj kompletny lockdown.
  Ludziom wydano specjalne instrukcje. W zawiadomieniach dostarczonych mieszkańcom stwierdzono, że są zobowiązani do codziennego samodzielnego testowania COVID-19 i podejmowania środków ostrożności, w tym noszenia masek w domu i unikania kontaktu z członkami rodziny.


 3. @pio (autor: henrix343 | data: 7/04/22 | godz.: 13:09)
  ja bym im kazal strzelac do siebie... tak zapobiegawczo.

 4. 2.. (autor: Mario1978 | data: 7/04/22 | godz.: 13:55)
  Chiny mogą robić co chcą u siebie. Jeżeli Zachód nie ma własnego zdania wiedząc o tym doskonale jak to ta urojona Pandemia już pokazała w wykonaniu Polskiego Rządu, który podejmował decyzje nie przemyślane własną Logiką a stosującą się do tego co inni robią. Od razu powinni tych co są na Emeryturach czy Rentach w domu zamknąć ale oni woleli blokować cały kraj robiąc przez ten czas interes życia dla lekarzy i pielęgniarek pracujących na oddziałach Covidowych. Teraz dodatki się skończyły to i Covid nie ma.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.