Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 17 maja 2022 
    

Zdjęcia obudów iPhone 14 - większa przestrzeń dla aparatu fotograficznego


Autor: Zbyszek | 21:08
Początkiem jesieni, jak co roku odbędzie się premiera nowej serii smartfonów Apple. Tegoroczne modele otrzymają nazwę iPhone 14, i podobnie do poprzedników będą dostępne w kilku wersjach różniących się m.in. wielkością i przekątną ekranu. Z dostępnych do tej pory informacji wynika, że Apple tym razem zrezygnuje z modelu Mini z 5,4-calowym ekranem i zaserwuje nam cztery wersje iPhone 14 - w dwóch różnych wielkościach, a każdą z nich w lepszej i słabszej specyfikacji. Będą iPhone 14 oraz iPhone 14 Max z chipem A15, oraz iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max z procesorami A16.

Cała czwórka otrzyma bardziej rozbudowane aparaty fotograficzne niż w serii iPhone 13. Widać to na pierwszych zdjęciach obudowy smartfonów z serii iPhone 14, jakie właśnie zostały wrzucone do sieci. Otwór na optykę aparatu fotograficznego wydaje się mieć większą powierzchnię, niż w przypadku smartfonów iPhone 13. Przy okazji zdjęcie potwierdza, że z dużym prawdopodobieństwem iPhone 14 Mini nie jest przygotowywany. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.