Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 8 lipca 2022 
    

Nvidia prawdopodobnie opóźni premierę kart GeForce RTX serii 4000


Autor: Zbyszek | źródło: WccFTech | 17:34
(2)
W sieci pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzących kart graficznych Nvidia z serii GeForce RTX 4000 o nazwie kodowej Ada Lovelace. Według nich, Nvidia planuje obecnie opóźnienie premiery tych kart. Pierwsze dwa modele w postaci GeForce RTX 4090 i RTX 4080 mają zadebiutować dopiero w grudniu tego roku, zamiast we wrześniu lub październiku. Powodem lekkiego opóźnienia premiery jest notowane ostatnio znacznie mniejsze zapotrzebowanie na karty graficzne, oraz duża ilość używanych kart z serii GeForce RTX 3000, jaka trafiła na rynek wtórny w ostatnich tygodniach.

Według nieoficjalnych informacji Nvidia chce tym posunięciem dać więcej czasu na to, aby większa liczba dostępnych w sklepach i na rynku wtórnym kart graficznych z serii RTX 3000 znalazła swoich nowych właścicieli przed premierą GeForce RTX serii 4000.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. żelazna logika zielonych (autor: Markizy | data: 8/07/22 | godz.: 19:18)
    nie wprowadzimy nowych kart bo jest dużo używanych kart serii 3000. I co dwa miesiące później na rynku magicznie będzie ich mniej? Nawet jak by miały ulegać awarii wielu producentów daje 3 letnie gwarancje, a wiele kart było dostarczonych do graczy z dużym poślizgiem.

    Ponadto zapotrzebowanie dwa miesiące później tym bardziej nie wzrośnie jeśli na całym świecie gospodarki będą łapać spowolnienie, a od jesieni prawdopodobnie znowu będą obostrzenia.


  2. Markizy (autor: pawel1207 | data: 12/07/22 | godz.: 17:37)
    idea biznesu jest zarabianie a amd pewnie zrobi podbnie .....

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.