Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 18 lipca 2022 
    

Java Developer: opis zawodu, zarobki i perspektywy. To warto wiedzieć


Autor: materiały partnera | 13:02
(1)
Bez dobrze zbudowanych, solidnych fundamentów nie można mówić o wzniesieniu domu, który będzie cieszył niejedno pokolenie. Podobnie jest w IT: porządny kod pozwoli wypracować stabilne rozwiązanie, z możliwością prostych udoskonaleń w miarę rozwoju technologii. Jednym z budowniczych takiego kodu jest Java Developer – zawód, o którym słyszy się wiele, jednak wiedza co do zakresu jego zadań wyraża się często w wartościach odwrotnie proporcjonalnych.
Oto, czym zajmuje się Java Developer


Warto wiedzieć, że praca Java Developera wiąże się zwykle w największym stopniu z tworzeniem oprogramowania. Mogą to być jednak nie tylko programy w znaczeniu, jakie przychodzi do głowy w pierwszej chwili. Developerzy tworzą również gry, aplikacje, a także strony internetowe. Jednakże, niech nikogo nie zmyli termin „Java” – jest to bowiem coś zupełnie innego niż „Java Script”.


Java Developer ponadto zajmuje się wdrażaniem swoich pomysłów i projektów w rzeczywistą działalność klienta, a także testowaniem efektów własnej pracy. Z czasem, kiedy różne technologie ulegają dezaktualizacji, może też przeprowadzać „remonty” tego, co stworzył, by zaadaptować program czy aplikację do obecnych standardów.


Aby wykonywanie codziennych obowiązków było możliwe, specjalista, jakim jest Java Developer powinien znać i umieć wykorzystywać różnorakie technologie webowe i języki, w tym HTML i wspomniany już Java Script. Ważne są również narzędzia, w tym takie, które przeznaczone są do tworzenia i testowania oprogramowania.


Zarobki Java Developerów przyciągają do zawodu


W zawodach związanych z technologiami informatycznymi wysokie kompetencje niosą ze sobą satysfakcjonujące zarobki. Warto wiedzieć, że w przypadku Java Developerów już przy wejściu do branży miesięczna wypłata może sięgać około 4 tys. złotych. W przypadku awansu do poziomu mid/regular pensja podwaja się. Seniorzy natomiast często zarabiają nawet 14 tysięcy złotych.


Pensje rosną w tym zawodzie szybko – pod warunkiem, że Java Developer rozwija się i staje się coraz lepszy i bardziej samodzielny w swojej pracy. I chociaż zdobywanie kolejnych umiejętności rzeczywiście czasowo przekłada się na staż w zawodzie, to nie ściśle liczba przepracowanych lat jest podstawą do awansowania.


Chcesz dowiedzieć się więcej o zawodzie Java Developera i przekonać się, czy ta droga jest dla Ciebie? Przeczytaj artykuł: https://edge1s.com/pl/blog/czym-zajmuje-sie-java-developer-jakie-tworzy-aplikacje-i-co-powinien-umiec/ i sprawdź sam.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hmmm (autor: henrix343 | data: 23/07/22 | godz.: 23:52)
    jeszcze szklenia zrobcie dla java devsow :) Potem szkolenia z zarabiania pieniedzy i mentalu, a na koniec szkolenie ze szkolen :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.