Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 21 września 2022 
    

Handheld Logitecha do grania w gry z Xbox Cloud i przez GeForce Now


Autor: Wedelek | źródło: Engadget | 17:26
Steam Deck to nie jedyny ciekawy handheld jaki pojawi się w tym roku. 18 października Logitech odda w ręce graczy urządzenie o nazwie G Cloud. Jak sama nazwa wskazuje ma to być klient dla usług chmurowych takich jak GeForce Now, Xbox Cloud Gaming czy Stadia. Wiadomo, że dwie z pierwszych aplikacji mają być preinstalowane, a usługa Microsoftu pojawia się w oficjalnych materiałach promocyjnych. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to ta obejmie między innymi 7-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości FullHD z odświeżaniem 60Hz, baterię pozwalającą na co najmniej 12 godzin grania, moduły WiFi, Bluetooth 5.1, żyroskop, wbudowaną haptykę, złącze USB-C oraz oczywiście znane z padów gałki analogowe, krzyżak, spusty, bumpery i przyciski akcji.

Swoją drogą ich rozłożenie i opis jest identyczny jak w padach od Xboxa, ale możliwe będzie też ich łatwe zremapowanie. Urządzenie ma pracować pod dyktando Androida z autorską nakładką Logitecha. Waga to 463 gramy.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.