Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 10 października 2022 
    

Jakie centrale alarmowe znajdziemy w ofercie jednej z najpopularniejszych marek?


Autor: materiały partnera | 19:30
Bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy to sprawa bardzo ważna. Dlatego instalacja systemu alarmowego w swoim domu, firmie to doskonała decyzja. Dobrze stworzony system pozwala na alarmowanie użytkownika i/lub agencję ochrony o włamaniu za pomocą sygnalizatorów wewnętrznych, zewnętrznych, powiadomień GSM. Poznaj centrale alarmowe w ofercie jednej z najpopularniejszych marek.

SATEL - bezpieczeństwo milionów ludzi na świecie od 3 dekad!


Jakiej firmie najchętniej powierzamy swój los? Przede wszystkim sprawdzonej, z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje nam najnowocześniejsze technologie, by w pełni chronić nas i nasze mienie. Dlatego właśnie użytkownicy tak chętnie wybierają SATEL - firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem, którą cechuje zespół ekspertów, nowoczesny park maszynowy i własne laboratorium. To marka, która może poszczycić się jednymi  z najczęściej wybieranych urządzeń na rynku zabezpieczeń elektronicznych! Co może zaoferować dziś Tobie?


Centrale SATEL INTEGRA


Systemy alarmowe INTEGRA firmy SATEL to idealny  wybór nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Nadają się do małych jak i bardzo dużych infrastruktur.


SATEL INTEGRA cechują się płytami od 24 do nawet 256 wejść, dlatego każdy znajdzie to czego potrzebuje. W dodatku programy do konfiguracji systemu są bardzo intuicyjne a wszystkim można zarządzać z poziomu wygodnej aplikacji, która steruje  systemem z każdego miejsca na świecie! Sprawdź jeden z najlepiej ocenianych systemów bezpieczeństwa, na https://www.fonex.pl/kategorie/centrale-integra-satel-66.html


Centrale PERFECTA


Mieszkasz w niewielkim domu, mieszkaniu? Wynajmujesz biuro w segmenty w szeregowcu? Do gustu z pewnością przypadną Ci systemy alarmowe z serii PERFECTA. Ten system wyróżnia się szybkim montażem, prostą konfiguracją oraz bezproblemową obsługą. Ów seria central może poszczycić się nie tylko tradycyjnymi metodami zarządzania systemem, lecz także funkcjonalną i intuicyjną aplikacją na urządzenia mobilne, zwaną PERFECTA CONTROL. Dzięki współpracy z aplikacją mobilną otrzymujesz na swój telefon wiadomości PUSH i możesz zdalnie konfigurować system, a także masz dostęp do stacji monitorującej agencji ochrony, sterowania przez SMS oraz weryfikację audio (czyli do dźwięków z chronionego obiektu). Dwie karty nano-SIM zapewnią Ci ciągłość komunikacji: podczas ewentualnych kłopotów z zasięgiem u jednego operatora, system automatycznie wybierze drugą kartę.


SATEL VERSA


VERSA to wszechstronne systemy, które są zaprojektowane specjalnie do instalacji średniej wielkości, czyli do mieszkań i małych domów oraz do innych niewielkich obiektów biurowo-handlowych. Centrale VERSA współgrają zarówno z urządzeniami podłączonymi do systemu z wykorzystaniem okablowania), jak i z tymi, które obsługują komunikację zdalną (po zakupieniu dodatkowego modułu - odbiornika). Dzięki temu możesz tworzyć jednocześnie przewodowy lub bezprzewodowy system, który łączy w sobie właściwości obu z nich. Warto wspomnieć także, że centrale VERSA oferują nam różne tryby czuwania, aby jak najlepiej dostosować ich działanie do potrzeb i oczekiwań użytkowników.


Wszystkie wyżej opisane centrale dostępne są w sklepie internetowym Fonex.pl. Zastanawiasz się, którą z nich wybrać do swojego domu? Specjaliści Fonex z pewnością pomogą Ci w doborze optymalnego rozwiązania, dostosowanego do Twoich potrzeb i stylu życia. 


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.