Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 13 października 2022 
    

3DMark Speed Way - oficjalny debiut nowego benchmarka z serii 3DMark


Autor: Zbyszek | źródło: UL Benchmarks | 18:29
Wczoraj oficjalnie zadebiutował nowy benchmark z serii 3DMark od UL Benchmarks. Jest nim 3DMark Speed Way, którego celem jest sprawdzenie wydajności nowoczesnych kart graficznych w środowisku DirectX 12 Ultimate, z jednoczesnym wykorzystaniem śledzenia promieni, mesh shaders oraz Variable Rate Shading. Benchmark używa RayTracingu w wysokim stopniu - nie tylko do globalnego oświetlenia (RTGI - Ray Traced Global Illumination) ale również do generowania refleksów światła na różnych powierzchniach. Powstanie 3DMark Speed Way zostało dofinansowane przez firmę Lenovo, dlatego też w benchmarku pojawiają się logotypy Lenovo i jego marek gamingowych takich jak np. Legion.

3DMark Speed Way jest nowym elementem pakietu kilku ostatnich benchmarków z tej serii. Dotychczasowi użytkownicy pakietu 3DMark Advanced Edition mogą dokupić test Speed Way za 4,99 USD, natomiast dla cena nowo nabywanych pakietów 3DMark Advanced Edition w związku z dodaniem do niego testu Speed Way została podniesiona z 29,99 USD do 34,99 USD. W lepszej sytuacji są posiadacze droższego pakietu 3DMark w wersji Professional, którzy otrzymują test Speed Way zupełnie za darmo.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.