Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 27 października 2022 
    

Okazja kabel Toocki 66W 6A PD za jedyne 10,38 zł i bezpłatna wysyłka z kuponem rabatowym (-43%)


Autor: Artykuł reklamowy | 08:17
Podczas Double Eleven Toocki uruchomił promocję nowej ładowarki Toocki GaN USB-C 67W i kabla do szybkiego ładowania wyświetlacza cyfrowego. Wśród nich cyfrowy szybki kabel danych Toocki 66W 6A PD można teraz kupić na AliExpress po obniżonej cenie tylko 10,38 zł. Dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i brązowym.

Trzy cechy szybkiego ładowania:

1) Szybkie ładowanie telefonu komórkowego;
2) Kabel USB do szybkiego ładowania;
3) Szybkie ładowanie USB obsługujące ładowarki.Rzeczywista moc ładowania będzie się różnić w zależności od nasycenia baterii telefonu komórkowego, temperatury urządzenia oraz rodaju ładowarki.

Dostępne są dwie wersje kabla: szybki kabel USB A do USB C z wyświetlaczem cyfrowym i szybki kabel USB C do USB C100W z wyświetlaczem cyfrowym.

Główne cechy:

Wyświetlacz LED o dużej mocy szybkiego ładowania do 100W
PD 100W / 5A, dzięki temu MacBook Pro 13 może zostać w pełni naładowany w około 2,5 godziny
Wyświetlanie mocy w czasie rzeczywistym widoczne na wtyczce kabla
Szybkość transmisji do 480 Mb/sW przypadku kabli do transmisji danych o zbliżonych parametrach i mocy ich cena sprzedaży wynosi 35~45 zł. Marka Toocki sprzedaje swój produkt za mniej niż połowę wspomnianej ceny, jeśli użyjesz kodu TOOCKI004, który dostarcza dodatkowo 1,5 USD zniżki.

Największą zaletą tego cyfrowego kabla do transmisji danych jest możliwość dokładnego wyświetlania mocy, a doskonała jakość sprawia, że ​​produkt ten cieszy się największą popularnością.

Możesz też zajrzeć do ich sklepu, sprzedają podobne przedmioty po niższych cenach na Aliexpressie, zajrzyj do oficjalnego flagowego sklepu Tocki.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.