Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 3 stycznia 2023 
    

Monitor ASUSa z odświeżaniem 540 Hz i monitor OLED 240 Hz


Autor: Zbyszek | źródło: ASUS | 22:54
(1)
ASUS pochwalił się dwoma nowymi monitorami dla graczy, w których imponuje częstotliwosć odświeżania ekranu. Pierwszy z nich, ROG Swift ProPG248QP to 24-calowy monitor o rozdzielczości Full HD, wyposażony w matrycę E-TN o częstotliwości odświeżania 540 Hz. Panel obsługuje funkcje Nvidia G-Sync i Nvidia Reflex Analyzer, ma podstawkę o regulowanej szerokości, oraz wbudowane głośniki mające prawie zerowy sound lag zapewniany przez obecność czterech pracujących równocześnie przetworników DAC. Druga z nowości to 27-calowy ROG Swift OLED PG27AQDM, cechujący się rozdzielczością 2560x1440 pikseli, częstotliwością odświeżania 240 H i czasem reakcji plamki 0,03 ms.

Panel ma ulepszony system chłodzenia oraz nowe rozwiązanie kontroli i regulacji napięcia zasilającego matrycę, dzięki czemu pracuje z niską temperaturą i pobiera mniej energii. Obydwa monitory mają gamingowy wygląd oraz rozwiązanie DisplayWidget pozwalające na sterowanie ustawieniami monitora za pomocą myszki. Cena i dostępność nie zostały podane.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. LOL (autor: Elektron | data: 26/01/23 | godz.: 23:02)
    LCD i nadal frajerzy się nabierają na te Hz? Serio?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.