Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 27 stycznia 2023 
    

Podsłuch telefony - kiedy warto zainstalować?


Autor: materiały partnera | 20:01
(2)
Podsłuchiwanie telefonu nie wydaje się czynnością zbyt uczciwą, jednak czasami jest niezbędne, aby przekonać się o tym, czy partner jest nam wierny, czy dziecko nie zaczęło zadawać się z szemranym towarzystwem czy też czy inni członkowie rodziny nie knują niczego za naszymi plecami. Oprogramowanie szpiegujące, które powinno znaleźć się na telefonie komórkowym powinno być dobrej jakości, aby osoba podsłuchiwana nie miała najmniejszego pojęcia, że ktoś może jej rozmowy podsłuchiwać. Jak więc założyć podsłuch telefonu komórkowego? Gdzie znaleźć odpowiednie oprogramowanie przeznaczone do tego celu? I czym kierować się przy jego wyborze?
Jak podsłuchać telefon - w jakich przypadkach warto to zrobić?


Kiedy warto podsłuchiwać telefony komórkowe i sprawdzić przeglądanie internetu? Podsłuch rozmów telefonicznych warto jest zastosować chociażby wtedy, gdy istnieje podejrzenie, że druga połówka cię zdradza, albo gdy szukasz odpowiednich dowodów, które mógłbyś przedstawić w sądzie. Podsłuch gsm jest przydatny także wtedy, gdy masz podejrzenie, że twoje dziecko wpadło w podejrzane towarzystwo i może się to dla niego źle skończyć. To są sytuacje, w których warto podsłuchiwać telefon komórkowy. 


Podsłuch telefonu - czym kierować się przy wyborze oprogramowania?


Skoro już wiesz, w jakich sytuacjach sprawdza się podsłuch, warto wiedzieć, jak wybrać bezpieczny podsłuch, który pozwoli na nagrywanie rozmów? Przede wszystkim warto jest sprawdzić, jak przebiega instalacja aplikacji a co za tym idzie, założenie podsłuchu. Czy aplikacja będzie widoczna? Czy osoba, której telefon chcesz podsłuchiwać, będzie o tym wiedziała? Czy cokolwiek w aplikacji może cię zdradzić i zaalarmować osobę, którą chcesz podsłuchiwać?


Podsłuchiwanie rozmów telefonicznych - gdzie znaleźć odpowiednie oprogramowanie?


Bezpieczeństwo dziecka w internecie i kontrola rodzicielska to w dzisiejszych czasach rzecz, bez której mnóstwo rodziców nie wyobraża sobie wychowania. Gdzie znaleźć oprogramowanie, które pozwoli podsłuchiwać rozmowy telefoniczne, przeglądać zawartości telefonu czy też sprawdzać co kryją w sobie komunikatory internetowe. Jeżeli chcesz prowadzić monitoring rozmów to najlepszym rozwiązaniem może okazać się SpyONE. Podsłuchiwanie telefonu dziecka będzie dzięki temu dziecinnie łatwe. 


 


Źródło zdjęcia: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Pop*ło was? (autor: Pyth0n | data: 3/02/23 | godz.: 07:02)
  Art. 267. [Bezprawne uzyskanie informacji]
  § 1.
  Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  § 2.
  Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.
  § 3.
  Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.
  § 4.
  Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.
  § 5.
  Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


 2. Heloł my frjend, thyz is M$ support, łi help ju :D :D :D (autor: Tomasz | data: 6/02/23 | godz.: 12:57)
  Wymagania:
  Dostęp do urządzenia, na którym chcemy nagrywać połączenia
  Instalacja na wskazanym urządzeniu aplikacji do pomocy zdalnej.
  TeamViewer QuickSupport


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.