Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Sobota 18 lutego 2023 
    

Szczoteczkę NX8000 oraz 3-letni zestaw akcesoriów kupicie teraz za jedyne $41,99


Autor: Wedelek | 13:11
(1)
Szczoteczki elektryczne są z nami już od kilku ładnych lat i choć przez ten czas nie wyparły z rynku tradycyjnych modeli, tak bez wątpienia są od nich doskonalsze niemal pod każdym względem. W szczególności tyczy się to szczoteczek sonicznych, które w trakcie szczotkowania usuwają resztki jedzenia i osadu nie tylko za pomocą ruchów wykonywanych przez użytkownika, ale też mikro drgań generowanych przez silniczek elektryczny. Wśród wielu różnych modeli, które można znaleźć w sprzedaży na szczególną uwagę zasługują modele od Nandme - spółki córki firmy Xiaomi.

Oferują one bardzo dobry stosunek ceny do jakości, mocno zbliżając się w kwestii kosztów eksploatacyjnych do szczoteczek manualnych. Jest to o tyle ważne, że do tej pory czynnik ten był w zasadzie głównym, jeśli nie jedynym plusem szczoteczek manualnych.Ile to kosztuje?Aktualnie TOPowy model tego producenta, czyli Nandme NX8000 kupimy za $41.99, dostając w pakiecie również pakiet złożony z 12 dodatkowych końcówek oraz dwa zestawy nici dentystycznych. Biorąc pod uwagę fakt, że końcówki należy w szczoteczce wymieniać co około 3 miesiące daje nam to równe trzy lata spokoju - czytaj trzy lata bez ponoszenia dodatkowych wydatków na akcesoria.


A jeśli w tym czasie coś się zepsuje, to producent gwarantuje nam szybką wymianę na nowy egzemplarz. Rozszerzona gwarancja obowiązuje przez 3 lata i działa tak, że w razie awarii wystarczy zgłosić się do producenta z nagranym filmikiem wideo stanowiącym dowód uszkodzenia by otrzymać od niego nową szczoteczkę. Co ważne starej nie musimy odsyłać, a więc i ponosić dodatkowych kosztów.


Promocja o której pisaliśmy akapit wcześniej potrwa od 20 do 24 lutego i aby z niej skorzystać należy skorzystać z TEGO linku. Do wygenerowania ceny $41.99 będzie Wam też potrzebny kod promocyjny, który należy podać na etapie finalizacji zamówienia. A konkretnie to NANDMEU860.Zaawansowana technologia sonicznaNX8000 napędza silniczek wibracyjny, wytwarzający maksymalnie 41000 drgań na minutę. Nad jego pracą czuwa niewielki układ scalony sparowany z czujnikami nacisku. Monitoruje on w czasie rzeczywistym siłę nacisku szczoteczki na zęby i na bazie tych danych zarządza intensywnością wibracji. Mechanizm ten da nam również znać jeśli nacisk będzie za duży, wykorzystując w tym celu diody LED umieszczone w pierścieniu okalającym nasadkę do montowania końcówki szczoteczki (na styku korpusu i końcówki).

Szczoteczka da nam również znać wibracjami kiedy mamy zmienić szczotkowany rząd zębów. Domyślnie jest to 30s na rząd zębów - łącznie 2min. Wbudowany w korpus tego modelu wyświetlacz służy też do wyboru jednego z kilku trybów pracy. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać program: delikatny, czyszczenie, wybielanie, polerowanie, oraz ochrona dziąseł.


Wygląd zewnętrzny i końcówkiDużym plusem modelu NX8000 jest design samej szczoteczki, która wygląda nowocześnie i daje nam wrażenie obcowania z produktem klasy premium. Co prawda aspekt ten nijak nie wpływa na skuteczność w czyszczeniu zębów, ale myślę, że każdy z nas lubi jednak korzystać z ładnych przedmiotów.

Na szczęście na ładniejszym wyglądzie nie poprzestano i końcówki w NX 8000 są wyraźnie większe i bardziej złożone niż w tańszych modelach. Zbudowano je z włosia o zaokrąglonych końcówkach pozbawionego szkodliwych dla zdrowia elementów metalowych.

Zadbano też o wygodę użytkowania zabezpieczając szczoteczkę przed wilgocią (można ją myć pod bierzącą wodą), co potwierdza certyfikat IPX7.Duża bateria i ładowanie indukcyjneWbudowany w szczoteczkę akumulator o pojemności 2900 mAh wystarczy na maksymalnie 800 minut pracy, co przy założeniu szczotkowania zębów dwa razy dziennie przez 2 minuty daje nam 200 dni pracy na zasilaniu bateryjnym.

Po jego rozładowaniu energię w modelu NX8000 uzupełnimy za pomocą ładowarki indukcyjnej, wbudowanej w dołączaną w zestawie stację bazową. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które w praktyce zwalnia nas z potrzeby pamiętania o ładowaniu szczoteczki. Wystarczy tylko pamiętać by po szczotkowaniu odłożyć urządzenie do bazy i tym samym rozpocząć proces automatycznego uzupełniania energii elektrycznej.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: Elektron | data: 26/02/23 | godz.: 21:32)
    "Szczoteczka da nam również znać wibracjami kiedy mamy zmienić szczotkowany rząd zębów." Wsadźcie sobie tę funkcję w dupsko. Widać jakby to robił jeden globalistyczny kutas, który ma w garści wszystkich producentów, bo wszystko to samo. Nikt się nie wyłamał i nie dał funkcji "Wyłącz, to gówno" chcę szczotkować tyle ile chcę, aż zetrę zęby, mój wybór" bez wkurwiających wibracji i wyłączenia po 2minutach. Lewactwo ogarnęło cały świat... nawet jebane szczoteczki soniczne. "MY wimy lipiej". Ha tfu wam na ryje.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.