Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 15 maja 2023 
    

e-hulajnoga Yadea ElitePrime dostępna w crowdfundingu do 18 maja


Autor: Adam | 11:01
Firma Yadea zajmuje się głównie sprzedażą elektrycznych skuterów w wielu krajach na całym świecie i próbuje także działać na innych polach, w tym produkcją hulajnóg elektrycznych. Do 18 maja na platformie crowdfundingowej indiegogo.com jest jeszcze dostępna interesująca elektryczna hulajnoga Yadea Scooter ElitePrime, którą można zakupić w tańszej cenie. Ten model to mocna konstrukcja z silnikiem 1500W zdolna przejechać na jednym ładowaniu do 65 km (bateria o pojemności 678Wh). Cechuje się sprawnym zawieszeniem, co w połączeniu z kołami 6.1 cala ma przełożyć się na komfort podróżowania po nierównościach. Dlatego Yadea reklamują swój produkt jako SUV w segmencie hulajnóg.

Z ciekawostek posiada kierunkowskazy świetlne z tyłu, pomocne jeśli chcemy zmienić kierunek jazdy oraz oczywiście światło stop. W hamulcach znajdziemy system E-ABS usprawniający hamowanie. Z kolei silnik pracuje podczas normalnej jazdy z mocą do 800W, jednak jeśli pokonujemy wzniesienia wówczas wrasta do 1500W. W wielu tańszych hulajnogach pokonanie większych wzniesień stanowi problem, w przypadku Yadea potrafi swobodnie radzić sobie z nachyleniem wzniesień do 30%. ElitePrime można łatwo złożyć, choć jego waga wymaga siły przy przenosinach, gdyż waży 28kg. Trybów pracy hulajnogi jest kilka, zaś maksymalna dopuszczalna prędkość jest zgodna z przepisami europejskimi czyli do 25 km/h.

E-hulajnoga Yadea Scooter ElitePrime oferowana jest w cenie 699USD oraz 50USD przesyłka z opłatami do Polski, co wychodzi obecnie około 3150 zł. Jest to tzw. super wczesna promocyjna cena (Super Early Bird), później produkt ma być oferowany w dużo większej kwocie. Płatność możliwa jest kartą lub poprzez Google Pay. Jest szansa, że produkt trafi do nas do testów, więc wówczas przekażemy więcej treściwych informacji o tym interesującym modelu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o modelu Yadea Scooter ElitePrime zapraszam na stronę projektu. Do18 maja można zamówić jedną lub dwie sztuki tej e-hulajnogi w preferencyjnej cenie. Gwarancja wynosi do 5 lat na ramę i kierownicę oraz 2 lata na pozostałe komponenty (w tym silnik, bateria).
 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.