Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 21 listopada 2023 
    

Broadcom kupił VmWare za 69 mld. USD


Autor: Zbyszek | źródło: Broadcom | 22:26
(1)
Broadcom, amerykański producent znany z oferowania układów scalonych oraz urządzeń i oprogramowania sieciowego poinformował o finalizacji zakupu VmWare - firmy oferujące rozwiązania do wirtualizacji. Transakcja opiewająca na kwotę 69 miliardów dolarów została sfinalizowana po wydaniu zgody przed chińskiego regulatora rynku, który był ostatnim urzędem blokującym zakup VmWare. Obecny prezes i dyrektor generalny Broadcoma, Hock Tan, poinformował że jego firma zamierza teraz zainwestować w rozwiązania VmWare aby przyspieszyć ich dalszy rozwój. Obiecał też uporać się ze złożonością produktów VMware, aby ułatwić ich użytkowanie.

Poza tym Broadcom zamierza mocno promować rozwiązania VMware Cloud Foundation, która pozwala przekształcać typowo heterogeniczne infrastruktury IT przedsiębiorstw w środowiska zwirtualizowane i kontenerowe, umożliwiając tym samym korzystanie z chmur prywatnych i hybrydowych. Broadcom zapowiedział, że za pomocą sieci swoich partnerów będzie chciał przyspieszyć wdrażanie tych rozwiązań w przedsiębiorstwach na całym świecie.

Poza tym producent będzie mógł skorzystać z rozwiązań VMware z zakresu cyberbezpieczeństwa, częściowo integrując je ze swoimi produktami dla telekomunikacji i infrastruktury sieciowej.

 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. po wydaniu zgody przed chińskiego regulatora (autor: Conan Barbarian | data: 24/11/23 | godz.: 17:33)
    Aż chce się powiedzieć "I rest my case".

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.